W najbliższy piątek, 17 marca o godz. 17, w klubie Pracownia rozpocznie się drugie Forum Młodzieży Łowickiej. Zostanie ono zorganizowane w formie moderowanej dyskusji, do udziału w której zaprasza się młodych łowiczan. 

Tematem przewodnim będą miejsca, w których spotyka się młodzież. 

– Poprzednie forum okazało się „strzałem w dziesiątkę”. Dyskusji nie było końca. Kolejne będą organizowane z częstotliwością jednego w miesiącu. Liczymy na obecność każdego młodego człowieka, któremu leży na sercu los naszego miasta – mówi opiekun Młodzieżowej Rady Miejskiej, Krystian Cipiński.

Jak przekonuje, w trakcie spotkania, młodzi ludzie będą mogli wymienić się spostrzeżeniami nt. funkcjonowania miasta, pokazać swój punkt widzenia i pomysły, o których nikt dotąd nie słyszał, zintegrować się i nakręcić do działania na rzecz Łowicza.

W spotkaniu udział wezmą przedstawiciele Młodzieżowej Rady Miejskiej w Łowiczu, ale adresowane jest do wszystkich tych, którym zależy na naszym mieście i chcieliby aktywnie uczestniczyć w jego życiu. 

Patronat nad wydarzeniem objął burmistrz Krzysztof Kaliński. Gościem forum będzie opiekun MRM z ramienia Urzędu Miejskiego, Michał Zalewski. 

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *