Na kolejne w tym roku spotkanie informacyjne dotyczące służby w Policji zaprasza w najbliższy poniedziałek, 11 grudnia Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu.

Spotkanie w Powiatowym Urzędzie Pracy w Łowiczu, fot. arch NŁ
Spotkanie w Powiatowym Urzędzie Pracy w Łowiczu, fot. arch NŁ

Odbędzie się ono w budynku PUP przy ul. Stanisławskiego o godz. 10.

Poprzednie takie spotkanie, które cieszyło się sporym powodzeniem, uczestniczyło w nim ponad 30 osób, odbyło się 20 października.

Zasady naboru do służby zaprezentują przedstawiciele policji. Omówią wymagania stawiane kandydatom oraz procedury związane z przyjęciem do służby.

Na miejscu będzie można tez pobrać dokumenty, które należy złożyć rozpoczynając starania o przyjęcie do tej pracy.

Osoby, które przejdą proces rekrutacyjny i późniejsze szkolenia, mają szansę na rozpoczęcie służby w KPP w Łowiczu.

Procedura rekrutacji w policji ma charakter ciągły i konkursowy.
Oznacza to, że dokumenty są przyjmowane przez cały rok, natomiast charakter konkursowy wynika z faktu, iż w w trakcie postępowania kandydat uzyskuje z czterech etapów (test wiedzy, ocena sprawności fizycznej, test psychologiczny oraz rozmowa kwalifikacyjna) określoną ilość punktów.

– Kolejne takie spotkanie zamierzamy zorganizować prawdopodobnie w nowym roku – powiedziała nam rzecznik prasowa łowickiej KPP Urszula Szymczak.

1 komentarz

  1. Dopóki nowi funkcjonarjusze będą wychowywani przez przełożonych współpracującymi z komunistycznym ORMO wychowanków NKWD, to za efekty nie ręczę. Kłamstwa i niepłacenie podatków na porządku dziennym. Dręczenie innych i bezkarność kasty ORMO.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.