Wymiana tapicerki na fotelach i modernizacja dwóch toalet to prace, które w wakacje zostaną przeprowadzone w ramach projektu „Modernizacja Kina Fenix – zmieniamy się dla widzów”, dofinansowanego z Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

W lipcu na głównej sali kinowej wymieniona zostanie tapicerka na wszystkich 138 fotelach, które montowane były w 2006 roku. Kolor grafitowy granat zostanie zachowany. Wymianę przeprowadzi firma „Pro2m” z Dąbrowy Chełmińskiej.

W sierpniu ruszy modernizacja dwóch toalet w holu kinowym. Będę od tej pory dwie oddzielne (dla pań w korytarzy prowadzącym do sali studyjnej, dla panów w korytarzu przy USC, gdzie obecnie jest jedna toaleta koedukacyjna).

Projekt wykonało Studio Projektowe Łowicz Magdy Knery i Piotra Nastarowicza. Realizacją zajmie się firma „Plafonex” z Łowicza. Koniec tych prac został zaplanowany na 3 września.

Szczegóły w najbliższym numerze Nowego Łowiczanina.

3 komentarze

  1. Oj,
    W męskim to będzie się działo:
    – Przepraszam, czy może Pan na chwilę opuścić pisuar bo ja do tego środkowego…
    – Przepraszam panów, proszę się przesunąć! Ja do ostatniego! Panowie wyjdą, ja wejdę i ponownie zajmiecie pozycje… Proszę wstrzymać na chwilę!

    Kto zatwierdził te plany? Wyraźnie widać, że ściana przy pisuarach spowoduje, że osoba korzystająca z brzegowego zablokuje przejście do dwóch kolejnych. Czy nie wystarczy zrobić tylko jednego skoro z innych nie da się korzystać?

  2. Z niecierpliwością oczekuję transmisji na żywo z remontu toalety!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.