Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w czwartek, 12 lipca około godziny 20.40 w Głownie. Na skrzyżowaniu pl. Wolności i ul. Łowickiej zderzyły się ze sobą samochód osobowy oraz motocykl.

Na chwilę obecną wiadomo jedynie, że motocykl poruszał się ul. Łowicką w stronę ul. Dworskiej, zaś samochód osobowy wyjeżdżał z ul. Młynarskiej. Kierujący motocyklem trafił do szpitala z podejrzeniem złamania lewej ręki.

Odcinek, na którym doszło do zderzenia jest tymczasowo wyłączony z ruchu. 

Przyczyny kolizji ustala policja.

Aktualizacja:

Jak udało się ustalić, kierowca samochodu osobowego marki Ford nie zachował odpowiedniej ostrożności i próbując skręcić w lewo z ul. Młynarskiej w ul. Łowicką doprowadził do zderzenia z motocyklistą.

Policjanci nadal będą ustalać szczegóły wypadku.

Ruch w miejscu zdarzenia został już przywrócony.

11 komentarzy

 1. Szybkiego powrotu do zdrowia dla motocyklisty!!!

 2. Po pierwsze motocyklista nie dostosował prędkości po drugie miasto jest monitorowane po trzecie jechał od swobodny w stronę cmentarza

 3. debile patrzcie w lusterka

  Zdrowia dla motocyklisty!

 4. Katerina

  Przemo wracaj do zdrowia! LWG! Jaki Ty masz stary pechowy rok, choroba, teraz wypadek :/

 5. Bo tu po 20:00 się robi drogowy Dziki Zachód!!! Gdzie policja, ja się grzecznie pytam???

  • Pytanie powinno być skierowane do władz miejskich. Skoro funduje się radiowozy, sztandary powinno się też wymagać. Plac Wolności doskonale obrazuje cytat ze Shreka- “…za dnia pięknością, w nocy zaś szkaradą…”. Skoro okolicznym mieszkańcom to nie przeszkadza, to chyba nie ma tematu.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.