Do dwóch zdarzeń drogowych doszło dzisiaj po południu na ul. Ułańskiej w Łowiczu. Najpierw zderzyły się dwa samochody osobowe. Godzinę później doszło do potrącenia rowerzystki.

Do kolizji doszło o 12.52. Kierująca samochodem Nissan Almera 18-letnia mieszkanka powiatu łowickiego wyjeżdżając z parkingu uderzyła w Forda Mondeo, którym kierował 68-letni mieszkaniec Łowicza.

Uczestnicy kolizji byli trzeźwi. 18-latkę ukarano mandatem.

Do wypadku z udziałem rowerzystki doszło około godz. 14. Kierujący samochodem osobowym Peugeot 64-letni mieszkaniec powiatu łowickiego potrącił 67-letnia rowerzystkę, mieszkankę Łowicza.

Kobieta trafiła do szpitala w Łowiczu. – Ustalamy jeszcze okoliczności tego zdarzenia – powiedziała nam rzecznik prasowy łowickiej Komendy Powiatowej Policji podkom. Urszula Szymczak.

Uczestnicy tego zdarzenia również byli trzeźwi.

1 komentarz

  1. ofiara mafii ŁOWICKIEJ

    A co się działo, 1 i 2.11.17r na parkingu pod ZOZ-em, na miejscach dla niepełnosprawnych to istny szok. ROTACJA….PRZEOGROMNA!!! Kierowcy parkujący tam, jedni na dłużej / nie wysiadali z aut ani nikt nie wsiadał/ drudzy wjeżdżali tam / 2 auta jeden po drugim / aby wysiąść na chwilę, pogadać z drugim kierowćą i odjechać, zresztą kombinacji było bez liku i zamieszania. Motano jak w piramidzie finasowej AMBER GOLD. Praktycznie parking był non-stop zajęty!.Ruch samochodowy był duży, a, że nie doszło tam do wypadków to cud.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.