Pogarszające się warunki na drogach przyniosły na początku tygodnia sporo stłuczek na drogach Łowicza i powiatu łowickiego. Na szczęście nie było w nich rannych.


W poniedziałek 13 listopada, koło godziny 10 w Kompinie (gmina Nieborów) na drodze powiatowej, na skutek niedostosowanie prędkości, wypadł z jezdni Ford Ranger. Podróżowały nim dwie osoby, które o własnych siłach opuściły samochód. Kierowcą był 25-letni mieszkaniec powiatu opoczyńskiego.

 

Tego samego dnia w Strzelcewie (gmina Łowicz) przed godziną 14 na skrzyżowaniu zderzyły się Seat Altea oraz Fiat Punto. Sprawczynią była kierująca Seatem 58-letnia mieszkanka powiatu łowickiego, ukarana mandatem. Za kierownicą Punto siedział 48-letni mieszkaniec powiatu łowickiego. Oboje kierujący byli trzeźwi.

 

Również 13 listopada, po godzinie 16 w Łowiczu na skrzyżowaniu ulic Broniewskiego i Sikorskiego zderzyły się Ford Mondeo, kierowany przez 41-letnią mieszkankę Łowicza, oraz Ford Focus, którym kierował 26-letni mieszkaniec powiatu łowickiego. Oboje byli trzeźwi. Sprawczynią była kobieta, ukarano ją mandatem.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.