Koncert charytatywny “Ratujemy Gosię” z myślą o walczącej z rakiem piesi 35-letniej Małgorzacie Mice z Łowicza zagrała dzisiaj, 18 marca wieczorem łowicka grupa Dzień Zapłaty. Koncert około godz. 21.30 rozpoczął się w Klubie Pracownia przy ŁOK.

Zgodnie z zapowiedzią przy wejściu każdy wrzucał do puszki pieniądze na leczenie pani Małgosi (co najmniej 10 zł/osoby), w zmian dostawał “bilet” – pieczątkę na rękę oraz mielonego kotleta z chlebem.

Organizatorzy wpadli na pomysł przygotowania kotletów, aby w taki sposób nawiązać do powiedzenia o tym, że zespół “gra do kotleta”, które odnosiło się do muzyków grających w lokalach gastronomicznych, których klientela bardziej skupiała się na jedzeniu niż na muzyce.W Klubie Pracownia tak nie było. Wiele osób wchodząc witało się z muzykami.

Osoby, które wolą nieco łagodniejszą muzykę albo chciałby wesprzeć akcję pomocy dla łowiczanki mogą zrobić to już jutro, 19 marca. W restauracji Polonia przy Starym Rynku o godz. 16.30 zagra zespół Hocus Pocus, a o 17.30 wystąpi Luigi Pagano. Wejście kosztować będzie tym razem 20 zł.

1 komentarz

  1. Grał Zespół Dzień Zapłaty nie Koniunktura

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.