Tym razem wysokie zwycięstwo na swoim koncie zaliczyli młodzi zawodnicy Pelikana-2008 Łowicz. Wyjazdowy mecz z Sierakowianką Sierakowice zakończył się wynikiem 10:5 dla biało-zielonych.

Fot.: Paweł A. Doliński

Podopieczni trenera Dawida Suta rozpoczęli spotkanie bardzo odważnie. Już w drugiej minucie zdobyli pierwszą bramkę. Wraz z upływem czasu nie spuszczali z tonu. Każda z tercji przebiegała pod dyktando łowiczan i przełożyło się to na wynik spotkania.

– W meczu z Sierakowianką wystąpili zawodnicy z drugiej grupy treningowej plus jeden gracz z grupy pierwszej. Mecz ucieszył zawodników, którzy w większości rywalizowali w takim spotkaniu po raz pierwszy. Mecz odbywał się na naturalnym boisku przy sztucznym oświetleniu, a to również było dodatkowe wydarzenie dla zawodników. Udało się wygrać, nie brakowało walki. Popełniliśmy sporo błędów, ale to my dominowaliśmy i mieliśmy jeszcze kilkanaście okazji do zdobycia gola. Wszyscy zadowoleni opuszczali Sierakowice i z tego trzeba się cieszyćpodsumował trener Sut.

Zaległy mecz 3. kolejki skierniewickiej ligi okręgowej orlików młodszych E2:
GLKS Sierakowianka Sierakowice – MUKS Pelikan Łowicz 5:10 (2:3, 2:5, 1:2); br.: 5 (12, 18, 30, 39 i 48) – Filip Domińczak 4 (2, 11, 36 i 45), Jakub Gielniewski (10), Borys Ledzion (27), Jakub Bryk 2 (33 i 37), Piotr Sobieski (40) i Jakub Markus (41).
Pelikan-2008: Aleksander Heivakh – Dawid Wróbel, Paweł Fabiszewski, Jakub Bryk, Filip Domińczak, Jakub Gielniewski i Jakub Markus oraz Piotr Sobieski, Tymoteusz Wawrzyński, Julia Kosiacka, Bartłomiej Baczyński, Bruno Świątkowski, Wojciech Rześny, Oliwier Nowak, Borys Ledzion, Wiktor Kazimierski i Alex Krześlak.

3 komentarze

  1. borys ledzion

    🐶👦

  2. borys ledzion

    Ja grałem w tym meczu

  3. Nie macie fotek zawodników tej drużyny?

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.