40 tys. zł. będzie kosztowała przebudowa zielonych rabat, na których rosną drzewa na utwardzonym placu pomiędzy targowiskiem a ul. Starzyńskiego.

Łowicz. Zniszczone rabaty przy ul. Starzyńskiego.

Obecnie, część murów, które tworzą rabaty zaczyna pękać, odpadają z nich płytki, którymi są oklejone, a część drewnianych siedzisk jest całkowicie zniszczona. Zakład Remontowo-Budowlany Andrzeja Malczyka z Łowicza, który jako jedyny złożył ratuszowi ofertę na prace i otrzymał zlecenie, będzie miał zadanie ich rozebranie, odbudowanie od podstaw, ułożenie na nich nowych płytek i wykonanie nowych drewnianych siedzisk.

Rosnące na rabatach drzewa mają pozostać. Firma ma czas na wykonanie zlecenie do 20 grudnia.

 

 

1 komentarz

  1. Natura nie znosi próżni. A drzewa rosną. Kiedy urzędnicy miejscy zadbają o wyższe dochody z targowiska w Łowiczu. Bo przychody przynoszą klienci kupujący, a nie sprzedający(najczęściej z poza powiatu łowickiego. Klienci potrzebują więcej miejsc parkingowo-postojowych. Urzędnicy tak planują prace modernizacyjne żeby te miejsca likwidować. Przykład chodnik Sikorskiego przy Noakowskiego. Marzą im się ORMOwskie mandaty, ale te wpływają do urzędu marszałkowskiego. A Łowicz upada.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.