Łowicz

Leśne opowieści w ŁOKu

Leśne opowieści w ŁOKu

W ramach małego OCH! Film Festiwalu dzieci miały możliwość spotkać się dzisiaj z dwoma pasjonatami, którzy przybliżyli im świat polskich zwierząt i ptaków. Pierwszym z nich był Marcin Kostrzyński, znany niektórym ze swoich ciekawych vlogów na YouTubie tzw. Przyrodyjek Marcina z lasu. Drugim: sokolnik – Krzysztof Staniszewski przybyły z aż siedmioma okazami ptaków drapieżnych.

Domaniewice oczarowane!

Domaniewice oczarowane!

Walizka pełna pieniędzy, cukierki zamiast papierosów oraz cudowne rozmnożenie kulek do żonglowania to tylko niektóre z czarów, jakie mogli podziwiać mieszkańcy Domaniewic. Dziś, 19 lutego, w Gminnym Ośrodku Kultury w Domaniewicach odbył się pokaz iluzjonistyczny w wykonaniu Łukasza Podymskiego.

Randka Małżeńska parafii na Korabce

Randka Małżeńska parafii na Korabce

W restauracji “Polonia w Zaciszu” bawi się około 40 par małżeńskich z Łowicza. Tak jak dwa tygodnie temu małżeństwa z par. pw. Chrystusa Dobrego Pasterza, tak dzisiaj stawili się wierni z parafii pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Taniec przeciwko przemocy na Starym Rynku

Taniec przeciwko przemocy na Starym Rynku

Jeden układ taneczny, niezmienny od lat na całym świecie. Po raz kolejny w Łowiczu obserwowaliśmy happening “Nazywam się Miliard”, będący częścią ogólnopolskiej akcji przeciwko przemocy “One Billion Rising”.

Walentynki z Magdaleną Kołosowską

Walentynki z Magdaleną Kołosowską

Około 30 osób, głównie pań, wzięło udział w spotkaniu z pisarką Magdaleną Kołosowską w czwartek 14 lutego w filii Gminnego Ośrodka Kultury. Autorka pisze powieści, których czytelniczkami są głównie kobiety.