Delegacja z Łowicza gościła w poniedziałek, 2 października, w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, gdzie uczestniczyła w spotkaniu z premier Beatą Szydło oraz Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbietą Rafalską.

Spotkanie nastąpiło po konferencji prasowej, której tematem było m.in. przywrócenie od 1 października obniżonego wieku emerytalnego. Premier dziękowała mieszkańcom, których odwiedziła w czasie kampanii wyborczej, mówiąc: – To właśnie na spotkaniach z Wami, słuchając Was, tworzyliśmy program dobrej zmiany. Teraz konsekwentnie wypełniamy złożone obietnice.

Po części oficjalnej była możliwość spotkania się z premier w kuluarach. Na tę okazję zespół śpiewaczy „Ksinzoki” zadedykował kilka ludowych utworów. Innym łowickim akcentem był pająk łowicki, którego premier otrzymała od Klubu Seniora „Słoneczko” z Bełchowa.

Wizyta delegacji z łowickiego w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów
Wizyta delegacji z łowickiego w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów

Prezent spodobał się jej na tyle, że zażartowała nawet, że jedną z sal w kancelarii trzeba będzie nazwać „pająkową”.

Po zakończeniu tego spotkania była możliwość zwiedzania kancelarii. Grupa mieszkańców powiatu łowickiego uczestniczyła w spotkaniu na zaproszenie sekretarza stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Grzegorza Schreibera.

8 komentarzy

 1. Cytuje: ” Łowicok
  3 października 2017 at 20:11 · Reply
  WSTYD ŁOWICZ, wstyd Belchow! ” – możesz to troszkę rozwinąć?Dlaczego wstyd?

 2. Widzę, że zarówno tutaj, jak i na Facebooku pospolite ruszenie totalnej opozycji. Na czele oczywiście pan Jankowski. Pieniążki z Niemiec przyszły? Czy Soros zasponsorował ten wasz zryw?

 3. Kosmata, zdradził koalicję pro PiS w powiecie, że do tej pory PiS władzy nie ma – a teraz jaki “działacz” ?!
  Osiągnął szczyt hipokryzji!
  Czy zaufasz Judaszowi?

 4. WSTYD ŁOWICZ, wstyd Belchow!

 5. Czopki!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *