W związku ze zmianą taryf za dostarczanie energii cieplnej Łowicka Spółdzielnia Mieszkaniowa prosi lokatorów o podawanie stanów wodomierzy w mieszkaniach.

Związane jest to ze zmianą od dzisiaj 11 kwietnia wysokości taryf za energię cieplną dostarczaną do spółdzielczych bloków przez Zakład Energetyki Cieplnej w Łowiczu. Przy okazji spółdzielnia rozliczy też zużycie zimnej wody.

Stan wodomierzy można podawać osobiście w biurze spółdzielni (pokój nr 10) lub telefonicznie pod numerem 46-837-67-16.

Brak informacji o stanie wodomierzy w mieszkaniach może spowodować rozliczenie zużycia wody szacunkowo – w sposób uśredniony – bez możliwości późniejszej korekty.

Blok na osiedlu Bratkowice w Łowiczu
Blok na osiedlu Bratkowice w Łowiczu

5 komentarzy

  1. ŁSM jako jedna z nielicznych spółdzielni w Polsce nie posiada strony internetowej. I w tym wieku to nie jest żadna wygoda tylko norma. Poprzez stronę internetową mógłbym się zapytać dlaczego spółdzielnia nie robi nic z lokatorami montującymi wentylatory w zbiorczych grawitacyjnych przewodach wentylacyjnych. Montaż taki jest niezgodny z prawem a spółdzielnia to olewa. Myślę że wielu lokatorów miałoby jeszcze parę pytań niewygodnych dla spółdzielni i dlatego nie ma strony internetowej

  2. A jaki problem zadzwonić? Nawet szybciej wyjdzie.

  3. taaaa, jakby nie można było przez www zrobić.. strona miała być już dawno i co?

    • Tak Ci trudno wybrać numer telefonu? Bez przesady.

    • Łowiczanka

      Wygodny się znalazł i przeżywa ze strony nie ma. Miałbyś czas wejść w internet to na pewno znajdziesz czas żeby zadzwonić. Ale pomarudzic trzeba…

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.