Udało nam się skontaktować z Maciejem Wójcikiem, odwołanym przez zarząd powiatu dyrektorem Centrum Kultury Turystyki i Promocji Ziemi Łowickiej. Powiedział, że jest na kolejnym zwolnieniu lekarskim, które dostarczył prawidłowo, powiadamiając o tym księgową Centrum.

Jak mówi – o odwołaniu ze stanowiska dowiedział się wczoraj za pośrednictwem mediów. Oficjalnie nic na ten temat nie wie i zamierza stawić się w pracy po upływie zwolnienia, czyli po 12 stycznia. Poprzednie zwolnienie skończyło mu się 2 stycznia, 3 stycznia – jak mówi – powiadomił o tym księgową. – Jeżeli pan starosta, jak twierdzi, nie wiedział o moim zwolnieniu, to widocznie bardzo nie chciał się o nim dowiedzieć – mówił w rozmowie z NŁ Maciej Wójcik. Zwolnienie za okres od 3 do 12 stycznia dostarczył do pracy 7 stycznia, a więc w terminie.
Uważa, że odwołanie ze stanowiska to wynik osobistej nagonki na jego osobę, zaś nieobecność w pracy stała się jedynie pretekstem.

4 komentarze

  1. Pamiętam jak kilka lat temu wielki pan starosta kopał u mnie burak. Tylko do tego się nadaje.

  2. Nie chciał Wujcik faktur podpisywać za figata libacje alkoholowe to go wywalił powołał z rodziny pania kowalska to bedzie wszystko kryła

  3. Ale starosta tak się pozbywał każdego dyrektora jak nie chciał robić tego co on zaplanował. on zatrudnia tylko znajomych i rodzinkę żeby lepiej było wygrać następną kadencje. A na każdych imprezach przez niego organizowanych działo się , oj działo są zdjęcia i filmy starosty, obłęd ze starosta tak sobie pozwalał ,ale rada o wszystkim nie wie. A ta karczma to dopiero przekręt i osoby tam zatrudnione przez starostę.

  4. Starosta i tak na stołku długo nie zostanie. I nawet na śmieciowisku w piaskach chyba roboty nie znajdzie…

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.