Ogólnopolskie media obiegła dzisiaj informacja Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji z nazwiskami trzech kandydatów na Szefa Krajowego Biura Wyborczego. W gronie tym jest Magdalena Pietrzak – była sekretarz powiatu łowickiego.

Magdalena Pietrzak w lutym 2014 roku, podczas posiedzenie Komisji Rewizyjnej RPŁ. Po prawej Janusz Michalak. fot. Mirosława Wolska-Kobierecka, archiwum NŁ
Magdalena Pietrzak w lutym 2014 roku, podczas posiedzenie Komisji Rewizyjnej RPŁ. Po prawej Janusz Michalak. fot. Mirosława Wolska-Kobierecka, archiwum NŁ

Z przytaczanego krótkiego życiorysu Magdaleny Pietrzak wynika, że jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, ukończyła również studia podyplomowe w Centrum Samorządu Terytorialnego i Rozwoju Lokalnego oraz Akademię Liderów Samorządowych UW.

Pracowała m.in. w Kuratorium Oświaty w Skierniewicach, była sekretarzem miasta Zduńska Wola i Skierniewice. Od grudnia 2016 roku jest zastępcą dyrektora Departamentu Spraw Parlamentarnych Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Możemy do tego dodać, że Magdalena Pietrzak pochodzi z Łowicza, ale mieszka w Skierniewicach. Sekretarzem powiatu łowickiego była w latach 2007-2014 – do momentu odwołania przez Zarząd Powiatu Łowickiego. Od tej decyzji odwołała się do sądu pracy, gdzie przyznano jej rację.

Nowe informacje na ten temat:

Magdalena Pietrzak została szefową Krajowego Biura Wyborczego

15 komentarzy

 1. Pod rządami p. Kasiorki partia nie ma kandydata na burmistrza, jest podzielona i skłócona i zobaczycie na wyborach, że jeden drugiemu będzie wystawiał swoją kandydaturę przeciw sobie! Dalej kibicujemy …

 2. Gratuluję wszystkim komentatorom kultury politycznej i osobistej. Może na wybory naród zacznie chodzić, a nie frekwencja 30%

 3. Jak to w Polsce – żal cztery litery ściska .

 4. W Łowiczu popierają swoich i cieszą się z ich awansów. Widać po komentarzach. Wspaniałe miasto. Każdy z wycinanką w d…

  • teraz jesteś swoj jak jestes prawilny albo normalny, co dla prawiilnego znaczy lewak, taki jest podział na swoich i innych

 5. Czy starosta Figat poniósł odpowiedzialność karną za nieprawidłowe zwolnienie pani M. Pietrzak z pracy?
  Nie uwierzę w Dobrą zmianę, jeśli osoby łamiące prawo nie będą ponosiły odpowiedzialności karnej, ku przestrodze dla innych.
  Panie radny Kosiorek, tu jest pole dla pan działalności, a nie zaszył się pan kuchni i udaje działacza.

  • Kosiorek i jego zasługi:- był V-ce Starostą ile, pare dni, oddał władze PSLowi by rządził w Powiecie i to są jego zasługi nie wspomne o podzieleniu własnej parti w łowiczu.

   • Kosiorek partię umocnił, z wyborów na wybory jest lepsza i to widać, dlatego jest taki ból d… Ma wszystkich przeciwko sobie, całą tą łowicką zgraję, a daje radę. Marcin, kibicuję ci!

   • Ty Gołasz możesz kibicować, bo czerpiesz pełną gębą !!!

 6. o kuźwa… chłopaki z PSL mają przerąbane- a tu coraz mniej korytek do wykarmienia całego stada… przy zbieraniu podpisów w samorządowych ta ruda może sprawdzić podpisy u grafologa 🙂 a tak w ogóle to skąd kłamliwe wpisy że ruda związana z PIS- przecież sekretarzem została jak starosta był Michalak nie z PIS – choć z poparciem , wicestarostą zmarły Bolek Heichman z PO i lokalna KZŁ to wszystko wspierał też Eugeniusz Bobrowski z SLD- ot czyli Pani Magdalena wybrana ponad podziałami.. a chłopaki których karmiła konczynka mają przerąbane..:)

  • Ta Pani nie powinna być kandydatem na takie stanowisko, gdyż ona i jej rodzina jest ewidentnie związana z PiS.

 7. Kontynuacja dojnej zmiany,tzw.awans do szerszego koryta!!!Suweren dal wladze a wladza ma gorszy sort w d…e

 8. a córka jest w radzie nadzorczej zakładu energetyki cieplnej w Łowiczu

 9. No proszę. Jaka kariera pani sekretarz.

 10. Wybory, które niby mają być rzetelnym sprawdzianem poparcia danej partii będzie nadzorować osoba związana z PiS – super. na pewno będą rzetelnie sprawdzone.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.