Komisja konkursu Małe Granty 2017 wyłoniła 10 projektów, pomiędzy które podzieli pulę 35 tysięcy złotych. Sprawdź, kto i na jakie działania dostanie grant.

Na zielone światło z Łowickiego Ośrodka Kultury oraz grant mogą liczyć: Orkiestra Miasta Łowicza na projekt „Muzyczna altana” (1.750 zł); Andrzej Biernacki na zorganizowanie wystawy rysunków Stanisława Noakowskiego w 150. rocznicę śmierci artysty (4.800 zł); duet Wąsikowska/Mosiewicz na warsztaty teatru dokumentalnego „To miasto to moja opowieść” (4.500 zł); grupa Atelier z I LO na projekcje, warsztaty i konkursy dla młodzieży w ramach projektu „Chełmońskie fotostylizacje” (2.000 zł); Marek Mucha na warsztaty instrumentalne „Gramy z pasją” (2.750 zł); Anna Dutkiewicz na projekt „Zorientuj się w sobie. Akademia Piękna” (4.000 zł); Elżbieta Grzegorek na wioskę indiańską (4.000 zł); Michał Janocha na drugą edycję Wakacyjnej Przetwórni Młodych Talentów (3.000 zł); Michał Grzejszczak i Dagmara Wolska jako „Rajty studio, pamięć mojego miasta” (4.000 zł) oraz Michał Słomski na monografię naukową dot. urzędników i personelu Zamku Arcybiskupów Gnieźnieńskich w Łowiczu (4.200 zł).

W tym roku do konkursu zostało złożonych 38 wniosków. Najlepsze 10 wyłoniła komisja w składzie: Karolina Michalska, Krystian Cipiński, Ewa Kochanek-Zbróg, Mateusz Rudak i Jakub Papuga 0 wszyscy są pracownikami ŁOK.

Zwycięskie projekty będą realizowane od marca do listopada 2017 roku. Ich opisy przedstawimy w NŁ – 16 marca.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *