W poniedziałek, 20 marca w godzinach wieczornych 35-letnia Małgorzata Mika z Łowicza przegrała walkę z rakiem.

Ś.p. Gosia Mika z córką, fot. arch. rodzinne
Ś.p. Gosia Mika z córką, fot. arch. rodzinne

Z myślą o niej w ostatnich tygodniach na terenie Łowicza zostało zorganizowanych kilka akacji charytatywnych – dwie ostatnie w miniony weekend, o czym pisaliśmy na naszym portalu.

Gdy wczoraj po południu rozmawialiśmy z jej mężem, Robertem Wyczyńskim, to wspomniał on, że żona ma lada dzień wrócić z łowickiego szpitala do domu, że organizowane będą kolejne akcje charytatywne, aby zebrać pieniądze na jej leczenie…

Przypomnijmy, że Małgorzata Mika walczyła z rakiem piersi od 2013 roku. Zastosowana u niej chemioterpia i radioterapia nie przyniosły spodziewanych rezultatów.

Choroba postępowała, dlatego rodzina i przyjaciele starali się jej pomóc w zebraniu pieniędzy na terapię w klinice w Rheine w Niemczech.

4 komentarze

  1. Serce pęka… Jeszcze ta córeczka na zdjęciu… 🙁

  2. Łowiczanin

    Nie znałem Pani Małgorzaty, ale brałem udział w akcjach charytatywnych, aby zebrać fundusze na leczenie. Czuję żal i złość, że nie zdążyliśmy. Wyrazy współczucia dla bliskich.

  3. Wielkie wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich.

  4. Małgorzata

    Śpieszmy się kochać bliskich, odchodzą w najmniej spodziewanym się momencie. Świeć Panie nad jej duszą. Wielkie wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.