Bez żadnej bramki zakończył się mecz 17. kolejki skierniewickiej ligi okręgowej rozegrany w Wielką Sobotę, 15 kwietnia 2017 roku, pomiędzy Pelikanem II Łowicz a Tobartusem Wołucza.

Fot.: Gogo

Podejmujący u siebie rywala biało-zieloni, mimo, że byli zespołem dominującym, nie wykorzystali żadnej ze stworzonych przez siebie sytuacji do zdobycia bramki. Podopiecznym trenera Piotra Gawlika zdecydowanie brakowało skuteczności, zarówno w pierwszej, jak i drugiej połowie spotkania, co przełożyło się na bezbramkowy wynik meczu.

– Mecz niewykorzystanych sytuacji. Aby wygrać mecz trzeba strzelić minimum jedną bramkę, o czym chyba w sobotę zapomnieli zawodnicy rezerw – skomentował po spotkaniu trener Gawlik.

17. kolejka skierniewickiej ligi okręgowej:
KS Pelikan II Łowicz – GLKS Tobartus Wołucza 0:0
Pelikan II: Mariusz Jędrzejewski – Eryk Padzik, Damian Górowski, Damian Janik, Patryk Sekuła – Patryk Nasalski, Dorian Nasalski, Tymon Hartman (46 Szymon Panek), Kacper Rześny (85 Mateusz Krysiak) – Kamil Szufliński (55 Maciej Balik), Anton Hartman (68 Krystian Rutkowski).

LKS Pogoń Bełchów – SKF Zryw Wygoda 3:4 (0:2); br.: Błażej Miazek, Dawid Wróbel, Wojciech Rokicki i Mariusz Trakul.
Zryw: Mariusz Grzegory – Mateusz Miazek (55 Jarosław Kosiewicz), Dawid Wróbel, Wojciech Rokicki, Paweł Dróżdż – Błażej Miazek (70 Oskar Lenarczyk), Rafał Trakul, Paweł Wojda, Mikołaj Ulasiewicz – Mariusz Trakul, Bartłomiej Miazek.

LKS Orzeł Nieborów – KS Jutrzenka Drzewce 6:0 (1:0); br.: Michał Świdrowski 4 (40 karny, 52, 55 i 62) i Michał Rozkwitalski 2 (69 i 82).
GKS Olimpia Chąśno – LZS Macovia Maków 5:1 (2:0); br.: Przemysław Bury (36), Rafał Bogus (45), Marcin Matuszewski (49), Rafał Kołaczyński (62) i Daniel Okraska (72) – Kamil Cybula (90+2).
LKS Vagat Domaniewice – MLKS Widok Skierniewice 3:2 (3:2); br.: Jakub Imiołek 2 (10 i 18) i Przemysław Imiołek (15) – Wojciech Borowiec (30) i Rafał Sawicki (45).
LKS Orlęta Cielądz – LUKS Juvenia Wysokienice 2:2
Pauza: SKS Astra Zduny.

1. GKS Olimpia Chąśno (1) 15 39 51-12
2. LKS Orzeł Nieborów (2) 15 37 52-23
3. KS Pelikan II Łowicz (3) 16 34 43-16
4. GLKS Tobartus Wołucza (4) 16 26 37-24
5. LUKS Juvenia Wysokienice (5) 16 22 36-34
6. MLKS Widok Skierniewice (6) 16 19 29-38
7. SKS Astra Zduny (7) 15 18 24-34
8. LKS Vagat Domaniewice (11) 15 18 23-54
9. KS Jutrzenka Drzewce (8) 16 18 43-47
10. LKS Orlęta Cielądz (10) 15 17 37-35
11. LKS Pogoń Bełchów (9 16 16 33-49
12. SKF Zryw Wygoda (12) 16 15 23-35
13. LZS Macovia Maków (13) 16   8 24-54

18. kolejka skierniewickiej ligi okręgowej (2017.04.22-23);
MLKS Widok Skierniewice – LKS Pogoń Bełchów (s, godz. 16.00)
KS Jutrzenka Drzewce – LKS Orlęta Cielądz (s, godz. 16.00)
SKF Zryw Wygoda – KS Pelikan II Łowicz (n, godz. 11.00)
LUKS Juvenia Wysokienice – GKS Olimpia Chąśno (n, godz. 15.00)
SKS Astra Zduny – LKS Vagat Domaniewice (n, godz. 16.00)
GLKS Tobartus Wołucza – LKS Orzeł Nieborów (n, godz. 17.00)
Pauza: LZS Macovia Maków.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *