Mieszkańcy osiedla Przedmieście bawili się 2 grudnia na andrzejkowej potańcówce zorganizowanej przez zarząd w Zakładzie Aktywizacji Zawodowej przy ul. Powstańców 1863 roku.

fot.Zarząd os. Przedmieście
fot.Zarząd os. Przedmieście

Impreza trwała od godziny 18 do 24, w tym czasie wzięło w niej udział blisko 100 osób – mieszkańców osiedla. Muzykę włączał DJ, który serwował zarówno utwory nowoczesne, jak i starsze klasyki, tak aby zarówno najmłodsi, jak i najstarsi uczestnicy znaleźli coś dla siebie. Serwowane były gorące napoje, dania i przekąski. Największym zainteresowaniem uczestników cieszyła się dostępna przez 3 godziny fotobudka, w której każdy mógł sobie zrobić nietypowe, zabawne zdjęcie.
– Cieszy nas, że frekwencja na organizowanych na osiedlu imprezach rośnie, a ludzie chcą się wzajemnie integrować – mówiła nam przewodnicząca zarządu Magdalena Kłosińska. – Takiej liczby uczestników nie mieliśmy jeszcze na żadnej organizowanej przez nas imprezie tanecznej. 

Zarząd zaprasza wszystkich mieszkańców osiedla w najbliższy piątek, 8 grudnia, na warsztaty świąteczne w Przedszkolu Integracyjnym nr 10. Uczestnicy wykonają na nich stroiki i karty świąteczne. Warsztaty rozpoczną się o godzinie 17 i potrwają dwie godziny.

3 komentarze

  1. Komisja lekarzy medycyny pracy orzeka o potrzebie udzielenia urlopu dla poratowania zdrowia I udziela go tym, którzy go rzeczywiście potrzebują. Nie sądzę, że rodzice mają potrzebę podważania orzeczenia komisji. Wiem natomiast, kto uważa, że wszystko wie najlepiej I namiętnie podważa orzeczenia lekarskie I sądowe wydawane w sprawach nauczycieli. Ot taka jedna, a właściwie dwie osoby lubiące podszywać się pod rodziców uczniów tej szkoły. Nie mają własnych zainteresowań ani pomysłów na swoje życie, zajmują się innymi. Taki efekt niedoboru I niskiej samooceny.

  2. Bardzo się cieszymy że Pani Przewodnicząca regeneruje siły na “urlopie dla poratowania zdrowia” odpoczywając w ciepłych krajach i bawiąc się na potancòwkach osiedlowych. Nasze dzieci czekają na szybki powròt do pracy. Ile to jeszcze miesięcy zostało za ktòre hojnie płaci Urząd Miejski ?

  3. ofiara mafii ŁOWICKIEJ

    Cytuje: “– Cieszy nas, że frekwencja na organizowanych na osiedlu imprezach rośnie, a ludzie chcą się wzajemnie integrować – mówiła nam przewodnicząca zarządu Magdalena Kłosińska. – Takiej liczby uczestników nie mieliśmy jeszcze na żadnej organizowanej przez nas imprezie tanecznej. ” – ja zapamiętam te pierwsze spotkania integracyjne,sposoby ich organizowania -wtedy właśnie ruszyła w Łowiczu i nie tylko MASOWA organizacja tych imprez – bo TO BYŁ OBŁĘD, a opisali to wszystko w swoich postach internauci. Myślę, że poznamy powód tej ogólnej masówki!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.