Spotkanie opłatkowe dla 300 osób, z myślą o mieszkańcach, w tym tych ubogich i samotnych, zorganizował Urząd Miejski w Łowiczu dzisiaj, 22 grudnia, w budynku dawnego Gimnazjum nr 1.

fot.Tomasz Matusiak
fot.Tomasz Matusiak

Dla wielu z nich była to niepowtarzalna okazja, żeby poczuć atmosferę świat przy opłatku, wśród ludzi przy stole zastawionym wigilijnymi potrawami. Spotkanie pobłogosławili dwaj łowiccy biskupi – Andrzej F. Dziuba i Wojciech Osial. Byli też przedstawiciele władz miejskich, na czele z burmistrzem Krzysztofem Kalińskim i przewodniczącym Rady Miejskiej Michałem Trzoską.

 

Za oprawę gastronomiczną odpowiadał Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3, którego uczniowie podawali potrawy do stołów. Muzyczną oprawę spotkania stworzył chór Klubu Seniora „Radość” z akompaniamentem Szymona Mońki.

2 komentarze

  1. Jak za komuny, na 1go maja kiełbasa, a po, salceson i pasztetowa nadziana papierem toaletowym.

  2. Komentarz do życzeń PIS. Jeżeli działalność PIS ma tak wyglądać jak ulica Słowackiego gdzie mieszka Kosiorek, to wróżę sukcesów. Był asfalt. Zdarto asfalt posypano jakiś żwir. Codziennie przejeżdża tam ok. 100 samochodów w tym śmieciarki. Dziury że podwozie można urwać. Jeżeli PIS nie potrafi załatać dziur na swoim podwórku i katuje wszystkich okolicznych mieszkańców taką działalnością!!! Na tej ulicy terror mieszkańców i przybywających tam gości prowadzi komunistyczne ORMO. Pan Kosiorek popiera to ORMO i używa do ochrony ORMO łowickich niedouczonych funkcjonarjuszy Policji.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.