Z okazji Mikołajek, na oddziale pediatrycznym łowickiego szpitala pojawił się dzisiaj rano Mikołaj z ekipą pomocników. Prezentami zostały obdarowane wszystkie przebywające na oddziale dzieci, których było 20 – mające od 2 tygodni do 17 lat, a także personel. Dzieci otrzymały poduszeczki, pluszaki, książeczki z bajkami i słodycze.

Ekipa przyniosła też ze sobą upominki dla oddziału – stolik do pokoju matek, kilkanaście lampek na stoliki, odtwarzacze DVD i bajki na płytach.

W roli Mikołaja wystąpił Jacek Rybus, który już wchodząc na oddział wołał: How, how, how! Czy są tutaj jakieś dzieci? Jego pomocnikami byli Magdalena Przyżycka – koordynatorka akcji „I Ty możesz zostać świętym Mikołajem dla dzieci z łowickiego szpitala”, Katarzyna Mądraczyk, Marcin Kraszewski oraz Mariusz Siewiera.

Akcja została zorganizowana przez Klub Mamy Łowicz, który został wsparty przez Stowarzyszenie Łowickie.pl.

7 komentarzy

 1. Święty Miki

  Madzia, Mariusz, Jacek, Marcin, Kasia i wszyscy niewymienieni którzy pomagają – supuer sprawa i wielkie Wasze serca. Dobro wraca, szacunek i uznanie dla Was.

 2. Pacjentka

  daja prezenty zle, nie daja jeszcze gorzej… ludziom nigdy nie dogodzisz!!!!

 3. Idea dobra, ale niestety Klub Mamy dal się siewieropolitycznie wykorzystać…

  • Z tego co kojarzę Rybus, Siewiera i inni pomagali Klubowi Mam i w zeszłym roku w tej akcji. Widzę, że jak się nie ma co zaoferować to trzeba błotem miotać – cóż nieudacznicy tak mają.

 4. Łowiczanka

  Kasia maluje:-)Brawo Kasiu!!!

 5. Czy zawsze musi być jakieś,, ale ”????

 6. Katarzyna

  Fajna sprawa.ale po co prezenty dla personelu

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *