Duże niespodzianki czekały dzisiaj, 6 grudnia, podopiecznych Przedszkola „Pszczółka Maja” w Łowiczu. Najpierw z zapartym tchem oglądali przedstawienie, w którym wielu z nich mogło podziwiać aktorskie zdolności swoich rodziców, a później przedszkole odwiedził Mikołaj.


Słowami kluczowymi w scenariuszu przedstawienia były „przeprasza”, „proszę”, „dziękuję”. Opowiadał on historię królewny, która choć bardzo piękna, miała fatalne maniery i odnosiła się do innych w sposób nieuprzejmy. Sprawiło to, że ukochany książę nie chciał jej poślubić. Na szczęście król i królowa poprosili na pomoc dobre wróżki… Główną rolę królewny odegrała przewodnicząca rady rodziców Karolina Papuga, a w przedstawieniu grało też 15 innych rodziców (wśród nich 3 małżeństwa).

Dzieci otrzymały tego dnia sporo podarunków – najpierw pierniczki z rąk aktorów przedstawienia, a później od Mikołaja, który w dniu imienin odwiedził po kolei wszystkie oddziały przedszkola. Zostawił prezenty indywidualne dla każdego dziecka, a także takie, z których będą mogli korzystać wszyscy w przedszkolu.

O samym przedstawieniu, przygotowaniach do niego i tym, jak wyglądało ona zza kulis napiszemy w Nowym Łowiczaninie w numerze świątecznym.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.