Dyskusyjny Klub Filmowy „Bez Nazwy” i Łowicki Ośrodek Kultury zapraszają na 19. edycję Och! Film Festiwalu, która rozpocznie się 27 stycznia i potrwa do 25 lutego. Będzie to blisko miesiąc filmów, koncertów, spotkań i niespodzianek.

Och! Film Festiwal ogłosił już pierwszą muzyczną gwiazdę i pierwsze tytuły filmów. 3 lutego o godz. 19 zagra u nas wrocławska grupa Mikromusic. To dobra wiadomość dla tych, którzy lubią posłuchać trip hopu z wpływami jazzu.

Grupa od kilkunastu lat udowadnia, że pozornie różne gatunki muzyki potrafią współbrzmieć nadspodziewanie spójnie. Koncertowy klimat tworzy głos wokalistki – Natalii Grosiak jest prawdziwą wizytówką zespołu. Formacja znakomicie sprawdza się podczas koncertów.

Została doceniona nominacją do Yacha za teledyski do utworów „Sennik”, „Oczko” i „Takiego chłopaka” – to jednocześnie ich najbardziej znana piosenka. Na swoim koncie ma też nagrodę Gazety Wyborczej „Warto” za płytę „Sova”.

Pierwszymi filmowymi tytułami są „The Florida Projekt” w sekcji Głównej, „Party” – sekcja Siedemnasta i „Beksińscy. Album wideofoniczny” w premierowej sekcji – Dokument.

Sprzedaż karnetów ruszy 6 stycznia (dotyczą one 12 filmów w Sekcji Głównej, które prezentowane będą w kinie Fenix zawsze o godz. 19.00). Bilety na pojedyncze filmy we wszystkich sekcjach, koncerty itp. będą sprzedawane od 12 stycznia (w kasie kina i online).

Komentowanie nie jest możliwe.