Krzysztof Jurgiel – minister rolnictwa i rozwoju wsi, przyjedzie w najbliższą
sobotę 26 maja do Popowa Głowieńskiego i Zduńskiej Dąbrowy.

Minister rolnictwa Krzysztof Jurgiel. fot. www.jurgiel.pl

O godz. 15.30 zaplanowano spotkanie z politykiem w Zduńskiej Dąbrowie, które będzie miało charakter otwarty. Do udziału w nim zaproszeni są rolnicy z powiatów łowickiego i kutnowskiego.

Spotkanie odbędzie się na terenie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego, które podlega Ministerstwu Rolnictwa.

Wcześniej, bo o godz. 13.00 minister odwiedzi Zespół Szkolno-Przedszkolny w Popowie Głowieńskim w gminie Głowno, gdzie również odbędzie się spotkanie o charakterze otwartym.

Przyjazd Krzysztofa Jurgiela odbędzie się w ramach serii spotkań polityków Prawa i Sprawiedliwości pod hasłem #Polskajestjedna.

5 komentarzy

 1. Kasiorek i TrzosKA

  Wojciech Miedzianowski (PiS), prezes Zarządu WFOŚiGW w Łodzi na nasze pytanie w tej sprawie podał, iż Marcin Kosiorek jest reprezentantem funduszu w Radzie Nadzorczej Geotermii Uniejów im. Stanisława Olasa, a Michał Trzoska pełni podobną funkcję w RN Geotermii Mazowieckiej w Mszczonowie…… W ubiegłym roku wynosiła ona 4739,51 brutto, więc w pierwszym przypadku jest to od niespełna 1,9 tys. zł do ponad 2,8 tys. zł, a w drugim ponad 3,5 tys. zł brutto.
  http://lowicz.naszemiasto.pl/artykul/wfosgiw-w-lodzi-skierowal-lowickich-dzialaczy-pis-na-platne,4660845,art,t,id,tm.html

 2. dawny Łowiczak

  Podziękujcie rolnicy Polskiej Zjednoczonej Partii Premii i Stołków za wydłużenie Wam wieku emerytalnego o 5 lat i przywiązanie Was do ziemi jak chłopów pańszczyźnianych.

 3. Ksenia_78

  Kawy trzeba mu naparzyć, bo inaczej uśnie w trakcie spotkania. Śpiący Jurgiel – nie wie co się dzieje dookoła niego

 4. orzeszek

  A co polowania na kaczki NIE BĘDZIE w PSARACH?
  Kaczki wyłapac i do wora i sru takie moje przemyślenia

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.