Dwaj posłowie PiS: Krzysztof Michałkiewicz – sekretarz stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, pełnomocnik rządu do spraw osób niepełnosprawnych oraz Grzegorz Schreiber – minister w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów odwiedzili dzisiaj, 30 czerwca, Łowicz oraz Warsztaty Terapii Zajęciowej w Urzeczu.

Ministrowie przyjechali do Łowicza na zaproszenie Centrum Inicjatyw Obywatelskich Ziemi Łowickiej, które organizuje dzisiaj Dzień Rodziny. Goście odwiedzili najpierw siedzibę stowarzyszenia przy ul. Świętojańskiej, gdzie prowadzona jest rehabilitacja niepełnosprawnych dzieci, potem pomieszczenia w należącym do miasta budynku przy ul. Kaliskiej 6, gdzie Centrum Inicjatyw Obywatelskich również prowadzi działalność, m.in. przedszkole.

Potem odwiedzili restaurację Ja Ty My, która będzie działać w ramach Zakładu Aktywizacji Zawodowej, który jutro – tj. 1 lipca oficjalnie rozpocząć swoją działalność przy ul. Powstańców – w Syntexie.

Na koniec Dnia Rodziny stowarzyszenie zaplanowało imprezę z atrakcjami dla dzieci w Ogrodzie Saskim, ale być może deszczowa pogoda pokrzyżuje te plany.

 

1 komentarz

  1. No i co z tego dobrego? Co panowie Ministrowie, poza spotkaniem, zaoferowali? Duchowego wsparcia to mamy już tyle, że ho, ho, ho!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.