Bardzo dużo osób odwiedziło dzisiaj przystań kajakową przy plaży nad Bzurą, gdzie Klub Turystyki Kajakowej “Tratwa” PTTK Łowicz zorganizował akcję “Zaprzyjaźnij się z kajakiem!”.

Na miejscu można było obejrzeć kilkanaście rodzajów kajaków, np. turystyczne, górskie, morskie, lagunowe i inne kajaki wyczynowe.

Członkowie KTK “Tratwa” opowiadali o kajakach, pływaniu i zachęcali do tego rodzaju aktywności.

Oczywiście można było też spróbować swoich sił w kajaku na wodzie. Chętnych nie brakowało. – Ile było osób? Może dwieście, a może więcej. Jesteśmy bardzo zadowoleni – powiedział nam Mariusz Wiśniewski z “Tratwy”.

Impreza była formą promocji “Wakacji z Tratwą na Fali”, a współorganizatorami była firma wypożyczająca kajaki i organizująca spływy kajakowe “Na Fali – Kajaki Łowicz”.

Najbliższa odsłona “Wakacji z Tratwą na Fali” 4 lipca w godzinach od 14 do 18.

6 komentarzy

 1. Miniona impreza była imprezą informacyjną. Pływanie kajakiem NIE było głównym celem. Wiecej kajaków będzie 04.07.

 2. Może tak trafiłem ale mi z dzieckiem kajaka do poplywania nie chciano dać.. ten pan co opowiadał mówił abym poczekał bo są dwa do pływania:( poprzednio nie było z tym problemu

  • Ciasno na Bzurze 😀

  • straszne, czekać nawet na darmochę się nie chciało …

   • Kto napisał ze nie czekałem pajacu ? Przeczytaj jeszcze raz i nie mierz swoja miara innych gównozjadzie.. pływały dwa kajaki, nikogo przed nami nie było to można było trzeci kajak ściągnąć i nas puścić.

   • Zapraszam na typową imprezę z większą ilością kajaków w dni 04.07. Postaram się żeby wszystkie chętne osoby popoływały

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.