Dzisiaj, w 74. w rocznice wybuchu Powstania Warszawskiego, punktualnie o 17 na Starym Rynku na modlitwę zaprasza łowicki Klub Gazety Polskiej.

Jak co roku, modlitwa zostanie odprawiona przy pomniku Synom Ziemi Łowickiej. Uczestnicy, tak jak co roku, oddadzą cześć bohaterom Warszawy i całej ojczyzny.

– Kierujemy nasze zaproszenie do ludzi prawych, do organizacji społecznych prawicowych, do NSZZ Solidarność – zwraca się przewodniczący klubu Wojciech Gędek.

6 komentarzy

  1. Red Turtle

    Ciekawe czy Gędek modlił się za członków lewicowych ugrupowań, których tysiące walczyło i ginęło w Postaniu Warszawskim?

  2. ;DO LUDZI PRAWYCH “? CI CO ODDAJĄ CZEŚĆ Z POTRZEBY SERCA NIE POTRZEBUJĄ ZAPROSZENIA!!!

  3. A czy bedzie bizneswomen z Agros Nowa?

  4. Jednego nie rozumiem. Czemu Klub Gazety Polskiej nie chce modlić się za powstańców na cmentarzu katedralnym? Tam od lat w tym celu spotykają się o 17 mieszkańcy miasta.

  5. Nie mam nic przeciwko szczerej modlitwie za Bohaterow Powstancow Warszawskich ale niech pan Gedek i tzw.”S”nie zbija kapitalu wyborczego na Bohaterach!Kampanie wyborcza niech robi w kabarecie!Proponuje panu panie Gedek modlitwe o rozum dla siebie i sobie podobnym!!!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.