Dziesiątki kibiców reprezentacji Polski oglądają mecz z Senegalem w muszli na Błoniach, która od godziny 16 stała się „Łowicką Areną Futbolu 2018”.

Pierwszy występ biało-czerwonych na tegorocznym Mundialu rozpoczął się o godzinie 17. Na Błoniach zgromadzili się głównie mieszkańcy Łowicza, ale są też przyjezdni z okolicy – dominują oczywiście stroje i kibicowskie gadżety w barwach narodowych. Wszyscy ściskają kciuki za całą drużynę bez wyjątku, najmocniej zaś za Macieja Rybusa – wychowanka Pelikana i honorowego obywatela Łowicza.
Wszyscy wiedzą, że rywal jest nieobliczalny i może okazać się bardzo trudny, dominuje jednak duży optymizm – kibice wierzą w naszą kadrę, podkreślają, że to Polska trafiła do tej grupy wylosowana z pierwszego, najmocniejszego koszyka.

Strefa kibica na Błoniach została utworzona przez Urząd Miejski i Łowicki Ośrodek Kultury. Oprócz dzisiejszego starcia, będzie też tworzona podczas kolejnych grupowych spotkań Polaków – z Kolumbią i Senegalem, a także podczas finału 15 lipca (czy także z udziałem naszej reprezentacji?).

16 komentarzy

 1. JAROSLAW,przed kolejna kleska Polskie zbaw!!!

 2. Poszukajmy winnych 🙂 Winni za porażkę z Senegalem są – Kaliński, Janda, PIS, Tusk- Sienkiewicz Henryk oraz Dariusz Szpakowski i wszyscy inni za wyjątkiem piłkarzy którzy dali z siebie wszystko

 3. Jedynym satysfakcjonujacym plusem nas lowiczan byl fakt iz “Rybka” byl jednym z jasniejszych graczy reprezentacji.

 4. Frekwencja była spoko. Według mnie jakieś 700 osób. Atmosfera naprawdę fajna.

 5. Ja wiedziałem że tak będzie….

 6. Szkoda że mała frekwencja na trybunach w strefie. Liczyłem że cała muszla się zapełni.

 7. Ania Prawdziwy Kibic

  Będzie dobrze. Polacy do boju!!! Jestem całym sercem z Wami!

 8. A mi się strefa bardzo podobała i dobrze się bawiłem razem z rodziną 🙂

 9. Grzegorz Kołaczyński

  Agitacja przedwyborcza za 7 złotych nawet od dzieci -sprawniej wyglądało malowanie pasów niż organizacja strefy kibica i Bożego Ciała

 10. Marek ty już chyba coś piłeś?

 11. Dlaczego nie pozwolono pic alkoholu w strefie kibica która min zorganizował Pan radny? Przecież Pan Cipinski walczy o strefę z taką możliwością dosłownie obok.. miałby okazje zobaczyć jak to jest jak ludzie wala browary i motają nimi emocje tak czysto sportowe.. strach obleciał? Ja sie nie dziwie i mam nadzieje ze jak powstanie strefa picia to weźmie Pan pełna odpowiedzialność za to co się będzie działo….

  • Pan Cipinski i jego zwolennicy nie mają pojęcia do czego doprowadzi legalizacja picia na błoniach. Potem gdy ta cała hołota będzie wracać do domów zobaczymy efekty tej cudownej zmiany czyli szczanie w centrum miasta, rozwalanie śmietników, znaków etc. darcie mo*dy. A na pewno część z tych wielbicieli trunków co wódke mylą z wodą będzie wsiadało za kółko i pozabija innych ludzi na drogach. Ale tego pan Cypiński i jego banda nie przewidzieli????

 12. Patałachy ☺️.

  • Łowiczanka

   Dlaczego tak nieładnie mówisz o swojej rodzinie i o sobie?

   • Mam na myśli naszych wspaniałych piłkarzy i ich cudowną grę, z której pewnie i Ty jesteś dumna ?. Uszczypliwości schowaj do kieszeni ?.

 13. Polacy nic sie nie stalo!Mecz z Kolumbia bedzie meczem o wszystko a z Japonia o honor!Tomaszewski,ktory “zatrzymal” Anglie t widzi Polakow w polfinale…bez komentarza!Jednym slowem:zenujace!!!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.