Pierwszy mecz kontrolny w wykonaniu podopiecznych trenera Marcina Rychlewskiego był bardzo udany. W sobotę, 2 lutego 2019 roku, LKS Orzeł Nieborów pokonał LZS Makovia Maków 4:1 (3:1).

Od początku spotkania Orzeł przejął kontrolę nad grą przeprowadzając wiele udanych akcji, choć nie wszystkie udało się zakończyć bramką. Pierwszy skuteczny strzał oddał Karol Kruk w 20. minucie meczu, a pięć minut później  padła kolejna bramka, tym razem wyrównująca, z rzutu karnego. Nieborów długo nie pozostał dłużny i już w 28. minucie ponownie wyszli na prowadzenie. Jeszcze przed końcem pierwszej połowy zespół z Nieborowa doprowadził do wyniku 3:1. Tym razem po udanym rzucie karnym w wykonaniu Michała Plichty, podyktowanym przez sędziego w 45. minucie.

Druga odsłona była mniej owocna w bramki, gdyż tylko jeden raz Orzeł przeprowadził skuteczny atak. W 60. minucie Mateusz Krysiak wprowadził piłkę do bramki Makovii i wynik 4:1 utrzymał się już do końca spotkania.

– Dobry mecz w naszym wykonaniu. Byliśmy zdecydowanie lepszym zespołem. Cieszą 4 strzelone Bramki choć wynik mógł być trochę wyższy, ale w świetnej dyspozycji był bramkarz Makowa. Przed nami jeszcze 6 meczów sparingowych i mam nadzieję, że z meczu na mecz nasza forma będzie coraz lepsza – ocenił trener Rychlewski.

Sparing:
LKS Orzeł Nieborów – LZS Makovia Maków 4:1 (3:1); br.: Karol Kruk (20), zawodnik testowany (28), Mateusz Plichta  (45 karny) i Mateusz Krysiak 60 – (25 karny).
Orzeł: Maciej Chmielewski – Bartosz Placek, Przemysław Wilk, Michał Plichta, Karol Kruk – Michał Redzisz, Bartłomiej Tkacz – Łukasz Papuga, Mateusz Szafarowicz, Mateusz Bartosiewicz – zawodnik testowany. Na zmiany wchodzili: Mateusz Krysiak, Kamil Szufliński, Patryk Kośmider, Michał Brandt i Piotr Tkacz.

Sparingi LKS Orzeł Nieborów:
2019.02.09 (s), godz. 12.00: KS Pelikan II Łowicz – LKS Orzeł Nieborów (OSiR Łowicz)
2019.02.17 (n), godz. 16.30: LKS Orzeł Nieborów – LZS Błękitni Dmosin (OSiR Łowicz)
2019.02.23 (s), godz. 16.30: LKS Orzeł Nieborów – KS Bzura Chodaków Sochaczew (OSiR Łowicz)
2019.03.02 (s), godz. 18.30: LKS Orzeł Nieborów – BKS Start Brzeziny (OSiR Łowicz)
2019.03.09 (s), godz. 14.30: LKS Orzeł Nieborów – KS Stal Głowno (OSiR Łowicz)
2019.03.16 (s): MKP Boruta Zgierz – LKS Orzeł Nieborów (Zgierz)