Osobom, które spędzają Sylwestra w Łowiczu, czy to na balach, czy na prywatkach, a może samotnie, przypominamy, że Urząd Miejski przygotował pokaz fajerwerków na Starym Rynku, który rozpocznie się o północy.  

Podobnie jak w latach poprzednich burmistrz Łowicza Krzysztof Kaliński złoży z balkonu ratusza życzenia noworoczne. Z okien ratusza puszczana będzie muzyka od godz. 23.30 do 0.30. Może warto będzie przejść się Stary Rynek na spacer? 

5 komentarzy

 1. Zatorzanka

  I dostać fajerwerką od bandy nawalonej młodzieży strzelającą fajerwerkami pod nogi albo na wysokości głowy? Ratusz powinien dać przykład i nie straszyć zwierząt w tym dniu a pieniądze przeznaczyć (nie mała suma) na dofinansowanie potrzeb w mieście

  • dajcie już spokój z tym bredzeniem o zwierzętach…

  • Popieram. Strzelanie fajerwerkami w cywilizowanym świecie jest egzotyką. Niestety, nam w Polsce (zwłaszcza tej powiatowej) nadal mentalnie bliżej do Rosji niż do cywilizacji. Burmistrz mógłby dać przykład na następny rok. Myślę, że o wiele więcej wizerunkowo by zyskał idąc pod prąd wynaturzonym zwyczajom.

   • No tak, słynne pokazy fajerwerków w Syndey i innych stolicach krajów lepiej rozwiniętych to dowód na to, że im również bliżej Rosji.

   • Tak kolego, w tym konkretnym przypadku właśnie tak jest. Tak samo jak w USA kara śmierci w niektórych stanach utrzymuje ten kraj na poziomie pomroków średniowiecza. Na zachodzie jest cała masa rzeczy złych – bardzo znamienne jest, że my Polacy właśnie te akurat uwielbiamy kopiować.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.