Na oddanym niespełna rok temu stadionie lekkoatletycznym łowickiego OSiR rozegrano Finał Miejski Czwartków Lekkoatletycznych, a najlepsi w poszczególnych dyscyplinach awansowali do finału krajowego. Po raz pierwszy odbędzie się on w najbliższy weekend 12-13 czerwca 2010 roku w Warszawie na stadionie Orła (przez ostatnie lata rozgrywano go na obiektach stołecznej AWF).

 

60 m:

Dziewczęta: Rocznik 1999: 1. Chiara Kozłowska (SP Kiernozia) 344, 2. Monika Zabrzewska (SP Bąków) 318, 3. Natalia Lesiak (SP 4 Łowicz) 217. Rocznik 1998: 1. Paulina Siejka (SP Kiernozia) 355, 2. Aleksandra Duranowska (SP 4 Łowicz) 240, 3. Natalia Szuplewska (SP 2 Łowicz) 179. Rocznik 1997: 1. Karolina Kobierecka (SP Kiernozia) 405, 2. Kinga Żakowska (SP Kiernozia) 384, 3. Natalia Czerbniak (SP Niedźwiada) 354.

Chłopcy: Rocznik 1999: 1. Adrian Kowalski (SP Kiernozia) 454, 2. Kacper Pałczyński (SP Domaniewice) 280, 3. Piotr Tomala (SP Domaniewice) 229. Rocznik 1998: 1. Przemysław Płacheta (SP 1 Łowicz) 735, 2. Kacper Szymański (SP Domaniewice) 595, 3. Wojciech Chondzyński (SP 3 Łowicz) 386. Rocznik 1997: 1. Norman Drożdżewski (SP Kiernozia) 344, 2. Kamil Słoma (SP Popów) 310, 3. Robert Koza (SP Popów) 256.

300 m:

Dziewczęta: Rocznik 1999: 1. Paulina Walczak (SP 4 Łowicz) 288, 2. Andżelika Witczak (SP Bąków) 112, Weronika Lis (SP Kiernozia) 77. Rocznik 1998: 1. Aleksandra Siekierska (SP 4 Łowicz) 308, 2. Izabela Makowska (SP Kiernozia) 253, 3. Katarzyna Jagoda (Pijarska SPKP Łowicz) 154. Rocznik 1997: 1. Justyna Szymańska (SP 2 Łowicz) 339, 2. Dominika Kocak (SP 1 Łowicz) 235, 3. Dominika Lis (SP Kiernozia) 203.

Chłopcy: Rocznik 1999: 1. Mateusz Boczek (SP 3 Łowicz) 274, 2. Konrad Panuszewski (Pijarska SPKP Łowicz) 175, 3. Piotr Gmosiński (SP Kiernozia) 125. Rocznik 1998: 1. Cyprian Mrzygłód (UKS Błyskawica Domaniewice) 420, 2. Mateusz Gajda (Pijarska SPKP Łowicz) 90, Bartosz Skrzecz (Pijarska SPKP Łowicz) 90, 3. Bartosz Skrzecz (Pijarska SPKP Łowicz) 84. Rocznik 1997: 1. Paweł Kostrzewski (SP Nowe Zduny) 208, 2. Jan Poński (Pijarska SPKP Łowicz) 159, 3. Dawid Feliga (Pijarska SPKP Łowicz) 112.

600 m:

Dziewczęta: Rocznik 1999: 1. Laura Traczyk (SP Kiernozia) 276. Rocznik 1998: 1. Kinga Papiernik (SP 2 Łowicz) 285, 2. Magdalena Dróżdż (SP Kiernozia) 246, 3. Paulina Piekacz (SP 4 Łowicz) 216. Rocznik 1997: 1. Anna Ciesielska (UKS Filipides Teresin) 431, 2. Aleksandra Gałaj (SP Domaniewice) 222, 3. Patrycja Trepa (SP Kiernozia) 204.

1000 m:

Chłopcy: Rocznik 1999: 1. Radosław Brzeziński (SP 1 Łowicz) 234, 2. Mateusz zakrzewski (SP 4 Łowicz) 140, 3. Przemysław Kaźmierczak (SP Kiernozia) 137. Rocznik 1998: 1. Sebastian Janicki (SP Domaniewice) 242, 2. Paweł Pieniążek (SP Kiernozia) 237, 3. Dorian Nasalski (SP Bąków) 192. Rocznik 1997: 1. Bartłomiej Klingbeil (SP Guzów) 240, 2. Paweł Miziołek (SP 1 Łowicz) 191, 3. Arkadiusz Zakrzewski (SP Bąków) 124.

Rzut piłką palantową:

Dziewczęta: Rocznik 1999: 1. Marta Dałek (SP Bąków) 349, 2. Wioletta Siekiera (SP Bąków) 337, 3. Ludwika Szwarocka (SP 1 Łowicz) 337. Rocznik 1998: 1. Aleksandra Duranowska (SP 4 Łowicz) 490, 2. Martyna Pińkowska (SP Bąków) 458, 3. Gabriela Gajewska (SP Stachlew) 295. Rocznik 1997: 1. Natalia Czerbniak (SP Niedźwiada) 579, 2. Dorota Wolińska (SP Domaniewice) 523, 3. Sara Rosiak (SP Domaniewice) 468.

Chłopcy: Rocznik 1999: 1. Szymon Bejda (SP Niedźwiada) 422, 2. Marek Konieczny (SP 1 Łowicz) 358, 3. Tomasz Jędrachowicz (SP Kiernozia) 354. Rocznik 1998: 1. Dawid Stań (SP Stachlew) 492, Grzegorz Jaska (SP Niedźwiada) 425, 3. Jakub Wójcik (SP Niedźwiada) 335. Rocznik 1997: 1. Patryk Łachacz (SP Stachlew) 507, 2. Damian Milczarek (SP Stachlew) 477, 3. Kacper Płacheta (SP 4 Łowicz) 429.

Skok w dal:

Dziewczęta: Rocznik 1999: 1. Laura Traczyk (SP Kiernozia) 531, 2. Paulina Walczak (SP 4 Łowicz) 463, 3. Daria Okrasa (SP Domaniewice) 424. Rocznik 1998: 1. Paula Zachacz (SP 2 Łowicz) 538, 2. Paulina Siejka (SP Kiernozia) 475, 3. Aleksandra Siekierska (SP 4 Łowicz) 449. Rocznik 1997: 1. Klaudia Białek (SP Domaniewice) 424, 2. Kinga Żakowska (SP Kiernozia) 411, 3. Aleksandra Gałaj (SP Domaniewice) 401.

Chłopcy: Rocznik 1999: 1. Piotr Tomala (SP Domaniewice) 523, 2. Adrian Kowalski (SP Kiernozia) 509, 3. Adrian Musialik (SP 4 Łowicz) 460. Rocznik 1998: 1. Przemysław Płacheta (SP 1 Łowicz) 633, 2. Kacper Szymański (SP Domaniewice) 600, 3. Wojciech Chondzyński (SP 3 Łowicz) 574. Rocznik 1997: 1. Paweł Kostrzewski (SP Nowe Zduny) 479, 2. Jakub Sejdak (SP 1 Łowicz) 401, 3. Kacper Kosiorek (SP 4 Łowicz) 356.

Skok wzwyż:

Dziewczęta: Rocznik 1999: 1. Marcelina Bryk (SP Domaniewice) 580, 2. Helena Piorun (Pijarska SPKP Łowicz) 555, 3. Aleksandra Czerbniak (SP Niedźwiada) 548. Rocznik 1998: 1. Anna Walczak (SP 2 Łowicz) 629, 2. Ewa Pietrzak (SP Niedźwiada) 428, 3. Dominika Wawrzyńczak (SP Domaniewice) 361. Rocznik 1997: 1. Ewelina Wiechno (SP Bąków) 529, 2. Agnieszka Dziewanowska (SP Niedźwiada) 498, 3. Olga Żuchowska (SP Niedźwiada) 440.

Chłopcy: Rocznik 1999: 1. Damian Górowski (SP 1 Łowicz) 607, 2. Bartłomiej Grabowicz (SP Domaniewice) 499, 3. Michał Pędziejewski (SP Bąków) 463. Rocznik 1998: 1. Cyprian Mrzygłód (UKS Błyskawica Domaniewice) 752, 2. Krzysztof Sut (SP 71 Łódź) 629, 3. Mateusz Gajda (Pijarska SPKP Łowicz) 448. Rocznik 1997: 1. Adam Wasiak (SP Bąków) 422, 2. Krzysztof Pawłowski (SP Domaniewice) 369, 3. Jan Poński (Pijarska SPKP Łowicz) 362.

 

Punktacja szkół:

1. SP 4 Łowicz                    21258

2. SP Kiernozia                   18383

3. SP Domaniewice             15530

4. SP 1 Łowicz                    15515

5. SP Bąków                        11983

6. SP 3 Łowicz                      9660

7. Pijarska SPKP Łowicz        8800

8. SP 2 Łowicz                      7838

9. SP Niedźwiada                  7426

10. SP Łyszkowice                6686

11. SP Stachlew                    6499

12. SP Nowe Zduny              5213

(P)

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.