Zabawy dla dzieci, porady ekspertów, fitness na świeżym powietrzu oraz koncerty muzyczne – takie atrakcje czekać będą w najbliższy piątek, 20 lipca, w parku Błonie w Łowiczu. Zorganizowany zostanie tam koncert charytatywny pod hasłem: „Cały Łowicz daje znaka: NIE dla Magdy raka”. Dochód z imprezy przeznaczony zostanie na leczenie Magdy Kozioł z Łowicza.

Zabawa rozpocznie się już od godziny 14.00. Przybyli mogą spodziewać się m.in.: porad dietetyka wraz z możliwością pomiaru składu ciała, ćwiczeń na trampolinach oraz bezpłatnego wizażu. Wieczorem czas umilą im występy muzyczne – w tym koncerty gwiazd wieczoru: zespołów Toledo i Tropic. Przewidziano również zabawy dla najmłodszych.


Warunkiem udziału w imprezie jest nabycie przed wejściem na koncert cegiełki w wysokości 5, 10 lub 20 złotych. Chętni będą mogli ponadto wziąć udział w licytacjach z nagrodami. Dochód z nich będzie dodatkowym wsparciem dla chorej łowiczanki.

1 komentarz

  1. Super organizacja. Ale najłatwiej przekazywać pieniądze poprzez wysyłanie smsów. Tak czy inaczej na pewno pomogę. Pozdrowienia dla Magdy!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.