Dużą porażkę ponieśli podopieczni trenera Marcina Rychlewskiego w niedzielnym spotkaniu 4. kolejki I ligi wojewódzkiej trampkarzy młodszych C2 z RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki. MUKS Pelikan-2005 Łowicz przegrał z gospodarzami 0:4 (0:1).

Tylko trzy punkty zgromadzili łowiczanie po czterech kolejkach spotkań w tej lidze, co daje im dopiero szóste miejsce. Zawodzi skuteczność w zdobywaniu bramek.

Tym razem było podobnie. Do przerwy biało-zieloni radzili sobie jeszcze nie najgorzej. Stracili jedną bramkę, ale stworzyli kilka ciekawych sytuacji. Niestety po przerwie Lechia przejęła zdecydowanie prowadzenie w meczu, dominując nie tylko optycznie, ale również skutecznością. Ta odsłona przyniosła biało-zielonym stratę trzech kolejnych bramek.

– Niestety kolejna porażka. Lechia była lepszym zespołem i zasłużenie wygrała ten mecz. Do przerwy mecz nie wyglądał źle w naszym wykonaniu. Lechia miała optyczną przewagę, ale my również mieliśmy swoje szanse. Mogliśmy nawet doprowadzić do wyrównania jednak nie wykorzystaliśmy sytuacji sam na sam z bramkarzem. To kolejny mecz gdzie z naszą skutecznością jest fatalnie. Stwarzamy sobie kilka sytuacji w meczu, jednak żadnej nie potrafimy wykorzystać – ocenił po meczu trener Rychlewski.

4. kolejka I ligi wojewódzkiej trampkarzy młodszych C2:
RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki – MUKS Pelikan-2005 Łowicz 4:0 (1:0); br.: Kacper Różycki 2 (6 i 48), Jakub Mąkola (39) i Jan Krupiński (68).
Pelikan-05: Piotr Włodarczyk – Mateusz Sierota, Jakub Milczarek, Krystian Wróbel, Kornel Woliński – Jakub Oblicki, Mateusz Skonieczny, Alan Palos, Kacper Misiak – Igor Woliński, Igor Wróblewski. Na zmiany wchodzili: Patryk Stępniak – Filip Deka, Mikołaj Modzelewski, Maciej Wojda, Mikołaj Jabłoński i Bartłomiej Kowalski.

Widzew Łódź SA – AKS SMS Łódź 3:0
Feniks PSA Łódź GKS Bełchatów SA 0:2
MGUKS Pogoń Zduńska Wola – Łódzka AF Łódź (2018.09.26, śr, godz. 17.00)