Jutro tj. 23 marca o godz. 16 w sali kina Fenix rozpocznie się wykład oparty na albumie Macieja Malangiewicza i Jacka Rutkowskiego „Łowicz 1918-1939. Kronika fotograficzna”.

Dedykowany jest przede wszystkim słuchaczom Łowickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, ale będzie on miał charakter otwarty – przyjść może każdy zainteresowany. 

Spotkanie będzie miało formę prezentacji multimedialnej, dotyczącej Łowicza w międzywojniu. – Zaprezentujemy materiały, które opublikowaliśmy w albumie i nowe. Zwykle jest tak, że najciekawsze rzeczy pojawiają się już po opublikowaniu książki – intryguje Jacek Rutkowski. 

Podczas spotkania, autorzy zaprezentują ponad 200 zdjęć opatrzonych komentarzem. Wiele z nich jest niepublikowanych. Jak zdradza Jacek Rutkowski, pokazana zostanie ciekawa seria zdjęć z okresu okupacyjnego.

Wstęp na spotkanie będzie wolny. 

1 komentarz

  1. Dlaczego informujecie o tym dopiero dzień wcześniej? Dlaczego nie podacie miejsca i godziny? Nie dość, że wydarzeń kulturalnych w naszym mieście jest jak na lekarstwo to jeszcze ich promocja wygląda tak, jak to “zaproszenie”.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.