Niemal do ostatniej chwili organizatorzy charytatywnego turnieju piłkarskiego „Gwiazdy na Gwiazdkę” czekali z ogłoszeniem pełnej listy gwiazd, które zawitają dzisiaj, 5 stycznia, do hali OSiR przy ul. Jana Pawła II.

O.S.T.R. na koncercie w Łowiczu w 2016 roku. fot. DKF Laboratorium
O.S.T.R. na koncercie w Łowiczu w 2016 roku. fot. DKF Laboratorium

Do, i tak już szerokiej, listy trzeba dopisać łódzkiego rapera O.S.T.R. Ma on wspierać zespół „Raperzy i Przyjaciele” (w składzie m.in. Eldo) jako doradca. To jeden z czołowych twórców polskiego hip-hopu. Frekwencja na jego koncertach, chociażby na dziedzińcu Łowickiego Ośrodka Kultury w 2016 roku, pokazuje jak bardzo jest popularny.

Z kolei drużynę „Ryba Team” zasili doskonale znany fanom footballu Szymon Marciniak, sędzia piłkarski na międzynarodowym poziomie. Sędziował mecze Ligi Mistrzów i ostatnich finałów Mistrzostw Europy, w tym roku pojedzie też na Mundial w Rosji.

Kolejną niespodzianką w składzie drużyny Macieja Rybusa jest Marcin Żewłakow – były piłkarz reprezentacji Polski, a później komentator telewizyjny. Wcześniej udział w turnieju potwierdził jego brat bliźniak – Michał.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.