Wójt gminy Łowicz Andrzej Barylski oraz Gminny Związek Kółek i Organizacji Rolniczych z gminy Łowicz zaprosił 18 lutego panie do “Telimeny” do Dąbkowic Dolnych na imprezę z okazji Dnia Kobiet.

Goszczący na niej poseł Paweł Bejda przyznał, że to już taka tradycja, że garstka mężczyzn spotyka się z tak liczną grupą kobiet, z okazji ich święta. Dodał też, że to pierwsze chyba spotkanie z tej okazji w województwie łódzkim. Dziękował paniom za to, że wspierają mężczyzn. Życzył im dużo uśmiechu na co dzień oraz tego, aby panowie o nich pamiętali i obdarzali miłością.

Życzenia składali też m.in. przewodniczący Rady Gminy Grzegorza Koza, wójt Andrzej Barylski, przewodniczący Rady Powiatu Łowickiego Krzysztof Górski, radny powiatowy Michał Śliwiński, prezes Towarzystwa Dom Ludowy Stanisław Olęcki, Edward Gnat i Maria Pietrzak z Rejonowego Związku Kółek i Organizacji Rolniczych.

Podczas uroczystości wręczono dyplomy aktywnym działaczkom za aktywność oraz wójtowi za dobrą współpracę. Był czas na biesiadę, rozmowę i śmiech – za sprawą grupy kabaretowej z Jamna, która przedstawiła program “Rolnik do wzięcia”.

2 komentarze

  1. Popieram,przecież jest tyle młodych i aktywnych a nie Gnat i Pietrzak!!!!!!!!

  2. Ci panstwo z krajowego związku kólek i organizacjl rolniczych Z GMINY ZDUNY to ich na związkową EMERYTURE od WŁADKA SERAFINA.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.