Dyskusyjny Klub Filmowy „Bez Nazwy” i Łowicki Ośrodek Kultury zapraszają na 19. edycję Och! Film Festiwalu, która rozpocznie się 27 stycznia i potrwa do 25 lutego.

19 OCH! Film Festiwal - styczeń/luty 2018
19 OCH! Film Festiwal – styczeń/luty 2018

Będzie to blisko miesiąc filmów, koncertów, spotkań i niespodzianek – festiwal odsłonił już przed swoimi widzami najważniejsze karty.

Tegoroczna edycja to 21 tytułów filmowych, 5 koncertów i spektakl teatralny. 31 stycznia o godz. 17.30 zaplanowano spotkanie połączone z konferencją prasową i pokazem fragmentów filmu „Obłoki śmierci – Bolimów 1915” w reż. Ireneusza Skruczaja, na planie którego byliśmy. Będzie ono nieodpłatne.

W sekcji Głównej zobaczymy 12 filmów (w tym przedpremiery), ich projekcje będą się odbywać w kinie Fenix zawsze o godz. 19.00. Dwie festiwalowe sekcje – Siedemnasta i Dokument będą prezentowane w nowej sali studyjnej, jej działalność zainaguruje 30 stycznia pokaz filmu „Bracia Lumière”.

Poza filmami na publiczność festiwalu czekają też ciekawe wydarzenia towarzyszące. Będą to koncerty: Tubis Trio, Mikromusic, EABS, Orkiestry Klezmerskiej Teatru Sejneńskiego i Voo Voo. W programie jest też spektakl „Supermenka”, w którym w tytułowej roli współczesnej Polki zobaczymy Jowitę Budnik.

Sprzedaż karnetów w cenie 120 zł ruszy 5 stycznia (dotyczą one 12 filmów w sekcji Głównej, które prezentowane będą w kinie Fenix zawsze o godz. 19.00). Bilety na pojedyncze filmy we wszystkich sekcjach, koncerty itp. będą sprzedawane od 12 stycznia (w kasie kina i online).

Szczegółowo o propozycjach Och! FF przeczytasz w najnowszym NŁ.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.