Mecz pierwszej kolejki skierniewickiej ligi okręgowej orlików pomiędzy SKS Astra Zduny a MUKS Pelikan-2007 Łowicz okazał się bardzo owocny w bramki. Niestety nie dla obydwu drużyn. Astra zdecydowanie uległa Pelikanowi przegrywając 6:23.

Fot.: Paweł A. Doliński.

Faworytem tego spotkania był zespół trenera Michała Adamczyka i można się było spodziewać, że gospodarze będą mieli problem w dorównaniu biało-zielonym. Przewaga drużyny z Łowicza była jednak ogromna i z pewnością takiego wyniku nikt się nie spodziewał. Mecz od początku był pod całkowitą kontrolą gości, którzy w każdej tercji powiększali swoją przewagę, bez problemu przedzierając się przez obronę zespołu trenera Macieja Grzegorego. To był przysłowiowy mecz do jednej bramki, choć kilka skutecznych strzałów udało się gospodarzom oddać. O powodach słabego wyniku Astra opowiedział trener Grzegory: – Ulegliśmy zdecydowanie najlepszej drużynie w naszej lidze i nasza porażka w tym meczu nie jest niespodzianką. Boli niestety jej rozmiar. Tydzień temu potrafiliśmy pokonać Widok Skierniewice, gdzie techniczne nadrabialiśmy walecznością i charakterem, dzisiaj niestety tego zabrakło. Jedynym zawodnikiem, który “podjął rękawicę” i walczył na boisku był Krystian Roliński, reszta zawodników niestety przeszła obok meczu.

– Szybko strzeliliśmy bramki, co pozwalało nam kontrolować przebieg meczu. Przeprowadziliśmy kilka dobrych akcji. Najlepszym zawodnikiem był Karol Cywiński, który z łatwością mijał obrońców i strzelał bramki – ocenił trener Adamczyk.

2. kolejka skierniewickiej ligi okręgowej orlików E1:
SKS Astra Zduny – MUKS Pelikan-2007 Łowicz 6:23 (1:6, 1:4, 4:13); br.: Krystian Charążka 3, Norbert Szymczak, Alan Bartosik i Krystian Roliński – Karol Cywiński 7, Maciej Kępka 5, Julian Urbański 3, Kamil Kostrzewski 3, Tomasz Zrazek 2, Dominik Nowak, Kamil Firak i Rafał Ugarenko.
Astra: Przemysław Wódka – Bartosz Jaros, Alan Bartosik – Krystian Roliński, Norbert Szymczak, Marciel Wojda – Krystian Charążka. Na zmianę wchodzili: Bartosz Szczeciak – Szymon Dubiel i Bartosz Gajek.
Pelikan-2007: Bartosz Ciupiński – Antoni Wolski, Rafał Ugarenko, Kamil Kostrzewski – Alan Masłowski, Kamil Firak – Karol Cywiński. Na zmianę wchodzili: Wojciech Reske – Adrian Kret, Dominik Nowak, Krzysztof Kutermankiewicz, Julian Urbański, Tomasz Zrazek i Maciej Kępka.

Fot.: Paweł A. Doliński.
Fot.: Paweł A. Doliński.
Fot.: Paweł A. Doliński.
Fot.: Paweł A. Doliński.
Fot.: Paweł A. Doliński.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.