Obiecujący w wykonaniu Pelikana II Łowicz początek spotkania z Astrą Zduny w dalszej części przyniósł kibicom nieco rozczarowania. Mimo to, podopieczni trenera Piotra Gawlika, wyszli z niego zwycięsko pokonując gospodarzy 1:0.

Fot.: Gogo

Okazji do zdobycia bramek biało-zieloni stworzyli całkiem sporo, ale tylko jedną udało się wykorzystać przez cały mecz 22. kolejki skierniewickiej ligi okręgowej. W 8. minucie gry Krzysztof Skowroński celnym strzałem pokonał bramkarza Astry wyprowadzając drużynę na prowadzenie warte trzy punkty.

– Pomimo niemocy strzeleckiej zespołu, który zmarnował sporą ilość wybornych sytuacji, potrafiliśmy zdobyć bardzo cenne dla nas trzy punkty – ocenił spotkanie trener Piotr Gawlik.

22. kolejka skierniewickiej ligi okręgowej:
SKS Astra Zduny – KS Pelikan II Łowicz 0:1 (0:1); br.: Krzysztof Skowroński (8).
Pelikan II: Patryk Orzeł – Konrad Grenda, Dorian Nasalski, Eryk Padzik, Patryk Sekuła (70 Damian Górowski) – Arkadiusz Mroczkowski, Patryk Nasalski, Tymon Hartman (60 Szymon Panek), Kamil Szufliński (65 Mateusz Krysiak) – Krzysztof Skowroński, Kacper Rześny (75 Krystian Rutkowski).

LKS Pogoń Bełchów – LKS Orzeł Nieborów 3:4 (1:2); br.: Michał Brandt (3), Dawid Matyjas (56) i Michał Redzisz (58) – Mateusz Pabjanek 2 (8 i 24), Michał Plichta (51) i Mateusz Bartosiewicz (90+2).
MLKS Widok Skierniewice – GKS Olimpia Chąśno 9:3 (3:2); br.: Wojciech Borowiec (15), Łukasz Stangreciak 2 (22 i 68), Daniel Paprocki (44), Milosz Krstić (49), Rafał Sawicki 2 (53 i 77), Michał Jasiński (58) Piotr Jaworski (89) – Rafał Bogus (29), Przemysław Bury (42) i Sebastian Lenarczyk (55).
LKS Vagat Domaniewice LKS Orlęta Cielądz 2:5 (0:3); br.: Kamil Walencik (49) i Przemysław Imiołek (62) – Krystian Ciupa 2 (29 i 69), Marcin Ciesielski (33), Mateusz Białek (45) i Rafał Głębocki (73).
GLKS Tobartus Wołucza – LZS Macovia Maków 7:1 (3:1); br.: Paweł Wyciszkiewicz 2 (33 i 87), Piniarski 3 (39, 64 i 66), Rafał Bednarek (41) i Dawid Augustyniak (75) – Adam Gasiński (11).
KS Jutrzenka Drzewce – LUKS Juvenia Wysokienice 1:1 (0:0); br.: Cezary Dominiak (85) – Radosław Gromek (65).
Pauza: SKF Zryw Wygoda.

1. LKS Orzeł Nieborów (2) 20 49 71-37
2. GKS Olimpia Chąśno (1) 20 48 62-25
3. KS Pelikan II Łowicz (3) 20 46 53-19
4. GLKS Tobartus Wołucza (4) 20 30 48-32
5. KS Jutrzenka Drzewce (5) 20 28 52-50
6. MLKS Widok Skierniewice (7) 20 28 45-46
7. LKS Orlęta Cielądz (8) 20 27 54-43
8. LUKS Juvenia Wysokienice (6) 20 27 47-41
9. LKS Vagat Domaniewice (9) 21 24 35-70
10. LKS Pogoń Bełchów (10) 21 19 43-64
11. SKS Astra Zduny (11) 20 18 27-49
12. SKF Zryw Wygoda (12) 20 15 29-53
13. LZS Macovia Maków (13) 20 12 32-68


23. kolejka skierniewickiej ligi okręgowej (2017.05.20-21);
LKS Orlęta Cielądz – LKS Pogoń Bełchów (s, godz. 15.00)
KS Jutrzenka Drzewce – SKS Astra Zduny (s, godz. 17.00)
LKS Orzeł Nieborów KS Pelikan II Łowicz (s, godz. 18.00)
LZS Macovia Maków – SKF Zryw Wygoda (n, godz. 11.00)
LUKS Juvenia Wysokienice – GLKS Tobartus Wołucza (n, godz. 15.00)
GKS Olimpia Chąśno – LKS Vagat Domaniewice (n, godz. 17.00)
Pauza: MLKS Widok Skierniewice.

Zaległy mecz 19. kolejki skierniewickiej ligi okręgowej (2017.05.23);
KS Pelikan II Łowicz – MLKS Widok Skierniewice (wt, godz. 18.30)

 

22. kolejka skierniewickiej klasy A:
LKS Start Złaków Borowy – LKS Olimpia Niedźwiada 3:2 (1:1); br.: Mariusz Głowacki, Konrad Podleśny i Dominik Lus.
Start: Wojciech Wieteska – Adrian Lus, Michał Kamiński, Wojciech Workowski, Cezary Guzek (70 Dawid Górski) – Arkadiusz Przyżycki (60 Dawid Zieliński), Dominik Lus, Michał Karmelita, Mariusz Głowacki – Wojciech Kośmider (75 Konrad Podleśny), Sebastian Malinowski.

GLKS RZD Żelazna – LKS Korona Wejsce 1:3); br.:
LZS Victoria Bielawy – GLKS Olimpia Jeżów 3:1
LKS Dar Placencja – GLKS Laktoza Łyszkowice 2:0
LKS Czarni Bednary – Pogoń Godzianów 1:6
LKS Wola Wola Chojnata – LKS Miedniewiczanka Miedniewice 3:3
GLKS Sierakowianka Sierakowice – LUKS Olympic Słupia 2:2

1. LKS Dar Placencja (1) 22 45 56-35
2. LUKS Olympic Słupia (3) 23 43 47-27
3. LKS Korona Wejsce (4) 22 40 55-39
4. Pogoń Godzianów (5) 23 39 59-38
5. LZS Victoria Bielawy (7) 22 37 50-31
6. GLKS Olimpia Jeżów (2) 22 36 39-31
7. GLKS RZD Żelazna (6) 22 35 41-33
8. LKS Start Złaków Borowy (8) 22 32 40-43
9. LKS Miedniewiczanka Miedniewice (9) 22 29 53-41
10. LKS Wola Wola Chojnata (11) 22 26 40-54
11. LKS Czarni Bednary (10) 22 25 33-55
12.  GLKS Sierakowianka Sierakowice (12) 22 21 33-59
13. LKS Olimpia Niedźwiada (13) 22 13 31-60
14. GLKS Laktoza Łyszkowice (14) 22 12 18-49


23. kolejka skierniewickiej klasy A (2017.05.20-21):
LUKS Olympic Słupia – Pogoń Godzianów 2:1
GLKS Olimpia Jeżów – LKS Start Złaków Borowy (s, godz. 16.00)
GLKS RZD Żelazna – LKS Czarni Bednary (s, godz. 16.00)
LKS Miedniewiczanka Miedniewice – LZS Victoria Bielawy (s, godz. 16.30)
LKS Korona Wejsce – LKS Dar Placencja (n, godz. 11.00)
LKS Olimpia Niedźwiada – GLKS Sierakowianka Sierakowice (n, godz. 15.00)
GLKS Laktoza Łyszkowice – LKS Wola Wola Chojnata (n, godz. 17.00)

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *