Olimpia Chąśno nadal zajmuje trzecie miejsce w tabeli rozgrywek skierniewickiej ligi okręgowej. Mecz rozgrywany w niedzielę, 6 października 2018 roku, w ramach 9. kolejki pomiędzy zespołem trenera Jarosława Burzykowskiego a LKS Orlęta Cielądz nie przyniósł zwycięstwa żadnej z drużyn, gdyż zakończył się wynikiem 2:2 (0:1).

Mimo, że Orlęta Cielądz zajmują dopiero 13. miejsce w tabeli, okazali się wymagającą drużyną, z którą mocno musieli się napracować zawodnicy Olimpii. Do przerwy przewaga leżała po stronie Orląt, ale podejmowane przez Olimpię próby zdobycia bramki, w końcu przyniosły skutek. W 60. minucie strzał w wykonaniu Marcina Grocholewicza doprowadził do remisu 1:1. Już chwilę później Cielądz ponownie wyszedł na prowadzenie. Przeszło 20. minut potrzebowała Olimpia, aby dogonić rywala. Udało się to za sprawą Damiana Janiaka. Jeden punkt wyniesiony z meczu nie wpłynął na zmianę pozycji Olimpii w tabeli rozgrywek ligowych.

– Orlęta Cielądz w ogóle nie odzwierciedla poziomu gry tej drużyny, przynajmniej w tym spotkaniu. Po raz kolejny straciliśmy bramkę po stałym fragmencie gry. Udało nam się wyrównać w 60. minucie po ładnej koronkowej akcji. Niestety zaraz po wznowieniu gry gospodarze wykorzystali nasz błąd i strzelili bramkę na 2:1. Zaatakowaliśmy dosyć mocno i udało się wyrównać pod sam koniec meczu, tak więc z remisu jesteśmy zadowoleni. – opowiedział trener Burzykowski.

W dalszym ciągu Orzeł Nieborów utrzymuje komplet punktów w tych rozgrywkach. Weekendowe spotkanie podopiecznych Marcina Rychlewskiego z LZS Macovia Maków, zakończyło się zwycięstwem 3:2. Od skutecznej akcji w 37. minucie rozpoczęli podopieczni trenera Rychlewskiego, ale jeszcze przed przerwą Macovia zdołała zremisować. Po przerwie prowadzenie przejęli rywale, które trwało aż do 75. minuty. Dopiero wówczas Orzeł wykorzystał swoją szansę na wyrównanie, a gol na miarę trzech punktów padł dopiero w 84. minucie meczu.

Mniej szczęścia mieli zawodnicy Zrywu Wygoda (trener Robert Nowogórski), którzy ulegli drużynie Widok Skierniewice 1:2 (0:1), co spowodowało ich spadek o jedno miejsce niżej, na pozycję piątą, w klasyfikacji generalnej.

Nie udało się również Pogoni Bełchów (trener Jan Ruciński) zdobyć żadnego punktu w tej kolejce spotkań. W starciu z LUKS Olympic Słupia odnieśli porażkę, przegrywając 1:3 (0:2).

9. kolejka skierniewickiej ligi okręgowej:
LKS Orlęta Cielądz – GKS Olimpia Chąśno 2:2 (1:0); br.: Marcin Ciesielski (21) i Marcin Wodnicki (61) – Marcin Grocholewicz (60) i Damian Janik (88).
Olimpia: Jacek Milczarek – Rafał Kołaczyński (75 Jakub Gać), Jarosław Burzykowski, Robert Czarnota, Michał Perzyna (70 Piotr Budzeń) – Marcin Matuszewski (80 Tomasz Budzeń), Rafał Bogus, Marcin Grocholewicz, Patryk Okraska (60 Damian Janik) – Przemysław Bury (65 Sebastian Lenarczyk), Kamil Gać (60 Szymon Kowalczyk).

LZS Macovia Maków – LKS Orzeł Nieborów 2:3 (1:1); br.: Mateusz Białek (45) i Piotr Winciorek (54) – Mateusz Krysiak (37), Michał Redzisz (75) i Mateusz Szafarowicz (84).
Orzeł: Maciej Chmielewski – Karol Kruk, Michał Plichta, Przemysław Wilk, Michał Kunat (15 Mateusz Szafarowicz) – Michał Redzisz, Bartłomiej Tkacz – Kamil Bogusz (70 ), Piotr Tkacz (60 Bartosz Placek), Patryk Krzeszewski (65 Krystian Śmigielski) – Mateusz Krysiak (80 Bartosz Skowronek).

SKF Zryw Wygoda – MLKS Widok Skierniewice 1:2 (0:1); br.: Sebastian Sumiński (49) – Kacper Lipski (2) i Łukasz Stangreciak (78).
LKS Pogoń Bełchów – LUKS Olympic Słupia 1:3 (0:2); br.: Michał Brandt (59) – Piotr Mrówczyński 2 (11 i 53) i Krzysztof Bachura (28).
GLKS Wołucza – LZS Victoria Bielawy 1:0 (0:0); br.: Jakub Mierzejewski (60).
GLKS Olimpia Jeżów – LKS Vagat Domaniewice 4:3 (2:2); br.: Mateusz Lubczyński 3 (4, 38 i 60) i Artur Kowalczyk (46) – Mateusz Wróbel (5), Krystian Siatkowski (14) i Dawid Grabowicz (55).
KS Jutrzenka Drzewce – GLZS Pogoń Godzianów 6:1 (4:0); br.: Andrzej Perski 3, Tomasz Pawelczak, Radosław Krocz i Michał Sopyła – Damian Majcher.

10. kolejka skierniewickiej ligi okręgowej (2018.10.13-14):
LKS Orzeł Nieborów – GLKS Olimpia Jeżów (s, godz. 15.00)
MLKS Widok Skierniewice – GLKS Wołucza (n, godz. 11.00)
LKS Vagat Domaniewice – LKS Miedniewiczanka Miedniewice (n, godz. 11.00)
LUKS Olympic Słupia – LKS Orlęta Cielądz (n, godz. 11.00)
LZS Victoria Bielawy – LKS Pogoń Bełchów (n, godz. 11.15)
GLZS Pogoń Godzianów GKS Olimpia Chąśno (n, godz. 11.30)
KS Jutrzenka Drzewce – LZS Macovia Maków (n, godz. 15.00)
LUKS Juvenia Wysokienice – SKF Zryw Wygoda (n, godz. 15.00)

7. kolejka skierniewickiej klasy A:
LKS Olimpia Niedźwiada – MKS Unia II Skierniewice 2:3 (0:0); br.: Daniel Bończak (73) i Adrian Strugacz (87) – Maciej Nalej 3 (58, 62 i 79).
GKS Rawka Bolimów – SKS Astra Zduny 0:3 (0:3); br.: Rafał Ignaczak 2 (14 i 41) i Jakub Płóciennik (38).
GLKS Laktoza Łyszkowice – MGKS Białka Biała Rawska 1:1; br.: Dominik Wiśniewski.
GKS Głuchów LKS Czarni Bednary 0:9 (0:5); br.: Hubert Taczalski 4 (14, 36, 60 i 89), Adrian Dąbrowski (18), Arkadiusz Sobieraj (25), Łukasz Fastyn  (43 samobójcza), Adam Salamon (56) i Marcin Urbański (83).
GLKS RZD Żelazna – LKS Dar Placencja 2:1 (1:0); br.: Przemysław Bieliński (3) i Damian Kołodziejczyk (83 samobójcza) – Łukasz Janicki (75).
GKS Bedlno – LKS Start Złaków Borowy 3:0 (2:0); br.: Dawid Górski (22  samobójcza), Damian Michalski (29) i Brajan Kostrzewa (75).
KS Manchatan Nowy Kawęczyn – LKS Wola Wola Chojnata 4:1 (2:1); br.: Bartłomiej Leniarski (10), Łukasz Dominiak (18), Krystian Urbaniak (68) i Mateusz Nowak (77) – Adrian Augustowski (23).

8. kolejka skierniewickiej klasy A (2018.10.13-14):
SKS Astra Zduny – LKS Dar Placencja (s, godz. 16.00)
GKS Rawka Bolimów – GKS Bedlno (s, godz. 16.00)
LKS Czarni Bednary – GLKS RZD Żelazna (s, godz. 16.30)
MGKS Białka Biała Rawska GKS Głuchów (n, godz. 11.00)
MKS Unia II Skierniewice – KS Manchatan Nowy Kawęczyn (n, godz. 11.00)
LKS Start Złaków Borowy – LKS Olimpia Niedźwiada (n, godz. 14.00)
LKS Wola Wola Chojnata – GLKS Laktoza Łyszkowice (n, godz. 15.00)

7. kolejka skierniewickiej klasy B:
LKS Fenix Boczki Chełmońskie – WKS Meteor Reczyce); br.: Paweł Franaszek 2 (17 karny i 79 karny) – Marcin Wodzyński 2 (36 i 64) i Mateusz Białek (51).
KS Zjednoczenie Bobrowniki Dzierzgów – LKS Kopernik Kiernozia 3:2 (2:1); br.: Szymon Sierota 3 (12. 33 i 69) – Paweł Brzozowski (6) i Mariusz Rokicki (85).
LKS Victoria Zabostów Duży – SKF Naprzód Jamno 0:3 (0:1); br.: Mateusz Kapusta (13), Grzegorz Czerbniak (61 karny) i Łukasz Dąbrowski (90).
LKS Jutrzenka Mokra Prawa – LKS Korona II Wejsce 2:0 (0:0); br.: Piotr Słowiński (66) i Adrian Najczuk (72).
Pauza: GLKS Sierakowianka Sierakowice.

1. LKS Korona Wejsce (1) 6 15 25-5
2. SKF Naprzód Jamno (2) 6 12 23-12
3. LKS Jutrzenka Mokra Prawa (4) 5 10 13-8
4. WKS Meteor Reczyce (5) 6   9 13-17
5. LKS Zjednoczenie Bobrowniki Dzierzgów (6) 5   8 11-10
6. GLKS Sierakowianka Sierakowice (3) 5   8 11-10
7. LKS Victoria Zabostów Duży (7) 5   5   4-10