Bez większych niespodzianek zakończyły się mecze rozegrane w ramach 12. kolejki skierniewickiej ligi okręgowej. Niedziela, 5 listopada 2017 roku, przyniosła zwycięstwo Olimpii Chąśno i Zrywowi Wygoda, zaś  Orzeł Nieborów zremisował z Pogonią Godzianów.

Podopieczni trenera Dawida Suta, zgodnie z oczekiwaniami, pokonali Pogoń Bełchów (trener Marcin Rychlewski) 4:2, choć w pierwszej połowie walka była wyrównana i zakończyła się wynikiem 1:1. Zryw wyszedł na prowadzenie po bramce zdobytej przez Tomasza Rembowskiego w 21. minucie gry, ale już pięć minut później Michał Pierzankowski celnym strzałem doprowadził do remisu. Po przerwie jako pierwsi skutecznie  zaatakowali gracze z Bełchowa, którzy po strzale Adama Salomona zdobyli prowadzenie nad Zrywem. Kolejne piętnaście minut całkowicie odmieniło losy tego spotkania. Począwszy od 71. minuty Wygoda zdobyła trzy kolejne gole. Najpierw padł strzał w wykonaniu Pawła Wojdy, w 83. minucie – Mikołaja Ulasiewicza, a cztery minuty później dołożył Rafał Kowalczyk. Pogoń nie zdołała zatrzymać Zrywu.

– Wygraliśmy ważny mecz. Rywale bronili sie, szukali szans w kontratakach i trzeba przyznać, że mieli kilka świetnych okazji do strzelenia gola. My potrafiliśmy się podnieść, bo przegrywaliśmy 1:2 i zdobyć trzy gole w ciągu ostatnich 20 minut. Dzięki temu mogliśmy cieszyć się z kompletu punktów – ocenił trener Sut.

Sześć bramek, po trzy dla obydwu drużyn, padło w spotkaniu Pogoni Godzianów z Orłem Nieborów. Gra była bardzo wyrównana i żadnemu z zespołów nie udało się zdobyć prowadzenia. Wprawdzie w pierwszej połowie zwycięsko wyszedł Orzeł, po strzale oddanym przez Mateusza Bartosiewicza w 22. minucie gry,  ale po przerwie rywale szybko odrobili stratę i w 53. minucie Damian Majcher doprowadził do remisu. Chwilę później, w 55. minucie do ponownego prowadzenia Zrywu przyczynił się Kamil Szufliński. Na tym udane akcje w wykonaniu obydwu drużyn się nie skończyły. Dwie kolejne bramki dla Godzianowa zdobył w odstępie ośmiu minut Tomasz Miazga, a odpowiedzią Orła w 89. minucie był gol wykonany przez Michała Plichtę.

Bez problemów poradzili sobie z rywalem gracze Olimpii Chąśno, którzy pokonali Juvenię  Wysokienice 5:2 utrzymując się tym samym na fotelu lidera rozgrywek.

Zdecydowanie mniej szczęścia mieli zawodnicy Daru Placencja, przegrywając z Wołuczą 0:6, zaś Vagat Domaniewice stracił jedną bramkę w meczu z Jutrzenką Drzewce.

12. kolejka skierniewickiej ligi okręgowej;
SKF Zryw Wygoda – LKS Pogoń Bełchów 4:2 (1:1); br.: Tomasz Rembowski (21), Paweł Wojda (71), Mikołaj Ulasiewicz (83) i Rafał Kowalczyk (87) – Michał Pierzankowski (26) i Adam Salamon (55).
Zryw: Mariusz Grzegory – Paweł Dróżdż (60 Kacper Miazek), Wojciech Rokicki, Maciej Grzegory, Oskar Lenarczyk (70 Dawid Górczyński) – Tomasz Rembowski, Paweł Wojda, Rafał Kowalczyk, Sebastian Sumiński (75 Mikołaj Ulasiewicz) – Sebastian Sobieszek (60 Jacek Woźniak), Krzysztof Skowroński.

GLZS Pogoń Godzianów – LKS Orzeł Nieborów 3:3 (0:1); br.: Damian Majcher (53) i Tomasz Mozga 2 (80 i 88) – Mateusz Bartosiewicz (22), Kamil Szufliński (55) i Michał Plichta (89).
Orzeł: Marcel Donaj – Kamil Szufliński (70 Michał Kunat), Przemysław Wilk, Filip Golędzinowski, Michał Plichta – Paweł Kutkowski, Mateusz Bartosiewicz – Jakub Tomczak, Łukasz Wierzbicki, Krystian Śmigielski (75 Sebastian Zwierz) – Mateusz Krysiak (60 Jakub Owczarek).

LUKS Juvenia Wysokienice – GKS Olimpia Chąśno 2:5 (1:2); br.: Radosław Gromek (29) i Daniel Karwat (72) – Rafał Kołaczyński (42), Dominik Kotlarski 2 (44 i 52), Kamil Gać 2 (57 i 74).
LKS Dar Placencja – GLKS Wołucza 0:6 (0:3); br.: Dawid Augustyniak 3 (11, 47 i 68), Paweł Wyciszkiewicz (20), Damian Kozik (40) i Rafał Bednarek (79).
LZS Victoria Bielawy – LKS Orlęta Cielądz 0:3 (0:1); br.: Mateusz Białek 2 (30 i 56) i Rafał Głębocki (86).
LKS Vagat Domaniewice – KS Jutrzenka Drzewce 1:1 (0:1); br.: Krystian Siatkowski (64) – Radosław Krocz (6).
LUKS Olympic Słupia – MLKS Widok Skierniewice 0:2 (0:2); br.: Wojciech Borowiec (3) i Daniel Paprocki (27).

13. kolejka skierniewickiej ligi okręgowej (2017.11.11-12);
MLKS Widok Skierniewice – LZS Victoria Bielawy (s, godz. 13.00)
KS Jutrzenka Drzewce – LUKS Juvenia Wysokienice (s, godz. 14.00)
GKS Olimpia Chąśno – SKF Zryw Wygoda (s, godz. 14.00)
LKS Pogoń Bełchów – LKS Dar Placencja (n, godz. 11.00)
LKS Orlęta Cielądz – LKS Vagat Domaniewice (n, godz. 14.00)
GLKS WołuczaGLZS Pogoń Godzianów (n, godz. 14.00)
LKS Orzeł Nieborów – LUKS Olympic Słupia (n, godz. 14.00)

12. kolejka skierniewickiej klasy A:
LKS Start Złaków Borowy – LKS Wola Wola Chojnata 1:3 (1:1); br.: Konrad Podleśny (25 karny) – Adrian Augustowski 2 (12 i 84) i Rafał Rębalski (83).
Start: Wojciech Wieteska – Dawid Górski, Michał Kamiński, Adrian Lus, Wojciech Workowski – Arkadiusz Przyżycki, Michał Karmelita, Dominik Lus, Marcin Głowacki (70 Cezary Guzek) – Konrad Podleśny (60 Mariusz Dylik), Wojciech Kośmider (60 Dawid Zieliński).

LKS Korona Wejsce – GLKS Laktoza Łyszkowice 3:2 (2:2); br.: Damian Taraska (16), Krystian Ziembiński (19) i Mariusz Trakul (68) – Dawid Ługowski 2 (7 i 30).
Korona: Bartłomiej Siekiera – Mateusz Rogala (88 Kamil Brzozowski), Mikołaj Klimczak, Przemysław Żaczek, Mateusz Dobrzyński – Mateusz Wójcik, Damian Taraska, Piotr Buczek, Mariusz Wasilewski, Krystian Ziembiński (80 Mateusz Buczek) – Mariusz Trakul.
Laktoza: Michał Kocemba – Mateusz Nezdropa (65 Damian Bednarek), Marcin Bednarek, Patryk Wiśniewski, Radosław Mazurkiewicz – Dawid Bodek, Kacper Białek, Dawid Ługowski (70 Krzysztof Trepa), Robert Wilk, Kamil Walencik (85 Łukasz Wilk) – Marcin Piłka.

GKS Głuchów GKS Rawka Bolimów 1:0 (1:0); br.: Michał Maciejewski (37).
LKS Czarni Bednary – GLKS RZD Żelazna 1:4 (1:2); br.: Mateusz Budzałek (37) – Michał Nowak (11), Adam Ludwicki (14) i Damian Wojszcz 2 (75 i 90),
LZS Macovia Maków – SKS Astra Zduny 4:1 (2:0); br.: Kamil Cybula (23), Mariusz Markowski (34), Mariusz Sitarski (49) i Piotr Winciorek (87) – Jakub Wierzbiński (72).
MGKS Białka Biała Rawska – GLKS Sierakowianka Sierakowice Lewe 1:0 (1:0); br.: Dominik Wiśniewski (3).
LKS Miedniewiczanka Miedniewice – GLKS Olimpia Jeżów 1:2 (1:0); br.: Krzysztof Paradowski (5) – Sebastian Pałygiewicz 2 (80 i 90+1).

1. LKS Miedniewiczanka Miedniewice (1) 12 27 37-19
2. LKS Korona Wejsce (2) 12 26 42-16
3. GLKS Olimpia Jeżów (3) 12 26 31-12
4. LZS Macovia Maków (4) 12 25 35-20
5. GLKS RZD Żelazna (6) 11 22 25-10
6. MGKS Białka Biała Rawska (7) 12 19 36-22
7. GLKS Laktoza Łyszkowice (5) 11 19 24-17
8. GKS Głuchów (10) 11 13 18-30