W sobotę, 9 września 2017 roku, podopieczni trenera Piotra Gawlika, mecz rozgrywany w ramach 6. kolejki IV ligi, zagrają na wyjeździe. Rywalem Pelikana II Łowicz będzie Ceramika Opoczno.  

Spotkanie odbędzie się na stadionie przy Al. Sportowej 1, a początek planowany jest na godz. 16.30.

6. kolejka IV ligi (2017.09.09-10):
KS Ceramika Opoczno – KS Pelikan II Łowicz (s, godz. 17.00)
LKS Zawisza PajęcznoKS Sand-Bus Kutno (s, godz. 15.00)
MKS Unia Skierniewice MKS Zjednoczeni Stryków (s, godz. 15.00)
LKS Omega Kleszczów – GKS Orkan Buczek (s, godz. 16.00)
KS Warta Działoszyn – MUKS Stal Niewiadów (s, godz. 16.30)
MKS Pilica Przedbórz – LKS Termy Ner Poddębice (s, godz. 17.00)
GLKS Zjednoczeni Bełchatów GKS II Bełchatów (s, godz. 17.00)
ZKS Włókniarz Zelów – MKP Boruta Zgierz (s, godz. 17.00)
LKS Kwiatkowice – KS Paradyż (n, godz. 17.00)

1. MKS Unia Skierniewice (1) 5 13 17-4
2. KS Warta Działoszyn (2) 5 13 14-3
3. LKS Termy Ner Poddębice (3) 5 13 12-5
4. LKS Kwiatkowice (5) 5 12 22-4
5. KS Pelikan II Łowicz (7) 5 12 14-3
6. GKS Orkan Buczek (9) 5 10 15-7
7. LKS Omega Kleszczów (10) 5 10 14-11
8. KS Ceramika Opoczno (4) 5 10   6-5
9. MKS Zjednoczeni Stryków (5) 5   9 21-6
10. ZKS Włókniarz Zelów (8) 5   9   7-9
11. KS Sand-Bus Kutno (11) 5   6   9-8
12. MKP Boruta Zgierz (13) 5   6 11-8
13. MUKS Stal Niewiadów (15) 5   4 13-9
14. KS Paradyż (12) 5   3   7-8
15. GKS II Bełchatów (14) 5   1   8-17
16. MKS Pilica Przedbórz (16) 5   0   4-23
17. LKS Zawisza Pajęczno (17) 5   0   1-27
18. GLKS Zjednoczeni Bełchatów (18) 5   0   2-40


7. kolejka IV ligi (2017.09.13):
KS Pelikan II Łowicz – LKS Omega Kleszczów (śr, godz. 17.00)
MUKS Stal Niewiadów KS Sand-Bus Kutno (śr, godz. 17.00)
GKS II Bełchatów KS Warta Działoszyn (śr, godz. 17.00)
KS ParadyżGLKS Zjednoczeni Bełchatów (śr, godz. 17.00)
MKP Boruta Zgierz – KS Ceramika Opoczno (śr, godz. 17.00)
LKS Zawisza Pajęczno – MKS Pilica Przedbórz (śr, godz. 17.00)
MKS Zjednoczeni StrykówLKS Kwiatkowice (śr, godz. 17.30)
GKS Orkan Buczek – MKS Unia Skierniewice (śr, godz. 17.30)
LKS Termy Ner Poddębice – ZKS Włókniarz Zelów (śr, godz. 18.30)

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *