I to spotkanie nie zakończyło się dobrze dla podopiecznych trenera Jakuba Jędrachowicza i kierownika drużyny Stanisława Piekacza. We wtorek, 18 kwietnia 2017 roku, Pelikan-2002 poległ na wyjeździe przegrywając z Wieluniem 1:10.

Warunki do gry może nie były najlepsze, ale gospodarzom to nie przeszkadzało i doskonale wykorzystali wszystkie swoje atuty przejmując prowadzenie już w pierwszej połowie meczu. A zapowiadało się nie najgorzej, gdyż już w 12. minucie gry Kobi Wodras skutecznie zaatakował bramkę rywala. Niestety okazało się, że był to jedyny gol zdobyty przez łowiczan.

Po przerwie przewaga zespołu z Wielunia okazała się zdecydowana i biało-zieloni stracili kolejnych siedem bramek. To już czwarta porażka Pelikana, na cztery rozegrane spotkania w tym sezonie.

4. kolejka II ligi wojewódzkiej trampkarzy C1:
WKS Wieluń – MUKS Pelikan-2002 Łowicz 10:1 (3:1); br.: Jerzy Napieraj 2 (30 i 33), Alexander Morrison 4 (31, 50, 68 i 69), Jakub Gałek (40), Paweł Kołodziej (46), Jan Wiśniewski (60) i Dominik Gasztych (65) – Kobi Wodras (12).
Pelikan: Karol Szczepański – Piotr Piekacz, Łukasz Sejdak, Adam Doroba, Damian Czajka – Maciej Lesiak, Miłosz Owczuk, Dawid Kaczmarek, Jakub Kępka – Kobi Wodras, Adam Siekiera. Na zmiany wchodzili: Filip Balik, Dorian Dziedzic, Maciej Siejka, Jan Wieczorek, Mateusz Lesiak i Bartłomiej Kosiacki.

ŁKS Łódź – SL Salos Róża Kutno (s, godz. 11.00)
GLKS Andrespolia Wiśniowa Góra – MGUKS Pogoń Zduńska Wola  (n, godz. 11.00)