Podopieczni trenera Jakuba Jędrachowicza i kierownika drużyny Stanisława Piekacza polegli po raz kolejny. W meczu 3. kolejki II ligi wojewódzkiej trampkarzy C1 Pelikan-2002 został pokonany u siebie przez Andrespolię Wiśniowa Góra 0:4.

Niedzielne spotkanie nie wypadło pomyślnie dla biało-zielonych. O ile jeszcze pierwsza połowa  wyglądała na w miarę wyrównaną i zakończyła się bezbramkowo, to w drugiej rywale zdecydowanie prowadzili w grze. Łowiczanom nie udawało się stworzyć sytuacji bramkowych, za to gracze Andrespolii wykorzystywali swoje szanse raz za razem. Zaczęło się tuż po gwizdku rozpoczynającym drugą połowę, w 38. minucie, kolejny gol wpadł siedem minut później, trzecią bramkę Pelikan stracił w 62. minucie, a ostatni skuteczny strzał goście oddali w 69. minucie. Wprawdzie to dopiero początek sezonu piłkarskiego, ale na trzy rozegrane spotkania, Pelikan-2002, jak dotąd żadnego nie zakończył choćby remisem.

– Pierwsza połowa wyglądała jeszcze nieźle, ale w drugiej zabrakło chyba nieco koncentracji i wyglądało tak, jakbyśmy pozostali w szatni. Najbardziej zadziwia mnie to, że nie możemy się przełamać i dalej nasze konto strzelonych  bramek wynosi  zero. Jest to niepokojące i mam nadzieję, że w końcu uda się to zmienić. A przecież dzisiejszy rywal był w naszym zasięgu – skomentował po spotkaniu trener Jędrachowicz.

3. kolejka II ligi wojewódzkiej trampkarzy C1:
MUKS Pelikan-2002 Łowicz – GLKS Andrespolia Wiśniowa 0:4 (0:0); br.: Aleks Jagiełło (38), Krzysztof Felczak 2 (55 i 69) i Jakub Kowalik (62).
Pelikan: Karol Szczepański – Piotr Piekacz, Łukasz Sejdak, Adam Doroba, Damian Czajka – Maciej Lesiak, Miłosz Owczuk, Dawid Kaczmarek, Jakub Kępka – Kobi Wodras, Adam Siekiera. Na zmiany wchodzili: Filip Balik, Dorian Dziedzic, Maciej Siejka, Jan Wieczorek, Mateusz Lesiak i Bartłomiej Kosiacki.

MGUKS Pogoń Zduńska Wola  – ŁKS II Łódź 0:0

SL Salos Róża Kutno – WKS Wieluń 2:1
ŁKS Łódź – KS Ceramika Opoczno (2017.04.18, godz. 11.00)

1. ŁKS II Łódź (1) 3 7 9-1
2. MGUKS Pogoń Zduńska Wola (2) 3 7 2-0
3. GLKS Andrespolia Wiśniowa Góra (4) 2 6 6-1
4. ŁKS Łódź (3) 1 3 4-1
5. SL Salos Róża Kutno (6) 3 3 4-8