Mecz 3. kolejki II ligi wojewódzkiej trampkarzy młodszych C2 z UKS AP Piotrków Trybunalski nie wypadł dobrze dla łowickiego Pelikana-2004. W sobotę, 9 września 2017 roku, podopieczni trenera Pawła Kutkowskiego zostali pokonani przez gospodarzy 4:0 (4:0).

Porażką okazała się zdecydowanie pierwsza połowa spotkania w wykonaniu biało-zielonych. Gospodarze od początku ruszyli do ataku i już w 10. minucie udało się im umieścić piłkę w bramce Radosława Chrząszcza. Utrata bramki nie zmotywowała jednak łowiczan, co w szybko wykorzystali rywale. Dziesięć minut później zdobyli drugą bramkę, a trzy minuty po niej kolejną. Pelikan w dalszym ciągu nie potrafił się zorganizować i popełniał kolejne błędy, aż w 33. minucie piotrkowianie po raz czwarty skutecznie zaatakowali. Czterobramkowa przewaga gospodarzy utrzymała się do końca spotkania. Po przerwie lepiej wyglądała gra biało-zielonych w defensywie, ale nie udało się przeprowadzić żadnej akcji, która zakończyłaby się zdobyciem bramki.

– Niestety odnotowaliśmy wyjazdową porażkę i trzeba obiektywnie przyznać, że przeciwnik wygrał zasłużenie. Byliśmy drużyna słabiej zorganizowaną, a przede wszystkim dużo mniej walczącą, mało zdeterminowaną i popełniającą zbyt dużo niewymuszonych błędów. Czeka nas bardzo dużo pracy, żeby wszystko wyglądało tak, jakbym sobie życzył. Popełniamy bardzo dużo błędów w ustawieniu w defensywie, a także w przyjęciu i podaniu piłki w trakcie prowadzenia ataku. Musimy pracować na treningach, ćwiczyć i poprawiać to, z czym mamy problemy, a efekty przyjdą, mam nadzieję, w najbliższym meczu – podsumował po meczu trener Kutkowski.

3. kolejka II liga wojewódzkiej trampkarzy młodszych C2:
UKS AP Piotrków Trybunalski – MUKS Pelikan-2004 Łowicz 4:0 (4:0); br.: 4 (10, 20, 23 i 33).
Pelikan: Radosław Chrząszcz – Piotr Strycharski, Mateusz Gozdowski, Aleksander Sokół, Łukasz Pięta – Jakub Wilk, Dominik Kwintal, Bartosz Wudkiewicz, Filip Stobiecki, Bartosz Tomaszewicz – Kacper Styszko. Na zmianę wchodzili: – Mateusz Motyl, Fabian Pliszka i Mateusz Wróblewski.

RKS Mazovia Rawa Mazowiecka – WKS Wieluń 0:6
UKS SMS Łódź – KS Kasztelan Żarnów 15:0
Diament / MKS Zduńska Wola – SL SALOS Róża Kutno 1:1

1. UKS SMS Łódź (1) 3 9 37-0
2. WKS Wieluń (2) 3 9 10-1
3. UKS AP Piotrków Trybunalski (3) 3 6   8-3
4. Diament / MKS Zduńska Wola (6) 3 4   6-7