Kolejny mecz i kolejne zwycięstwo na koncie trampkarzy młodszych łowickiego Pelikana-2004. W zaległym meczu 6. kolejki ligi wojewódzkiej biało-zieloni pokonali KS Kasztelan Żarnów 5:1 (1:0). Podopieczni trenera Pawła Kutkowskiego trzeci raz z rzędu sięgnęli po laur zwycięstwa, a wygrana cieszy tym bardziej, że jest to pierwszy w tym sezonie triumf łowiczan na wyjeździe.

Biało-zieloni  od początku kontrolowali przebieg spotkania. Byli wyraźnie silniejsi od przeciwników, co udowadniali od pierwszych minut gry. W pierwszej połowie zdobyli co prawda jedynie jedną bramkę, ale przewagę przypieczętowali w drugiej, kiedy to dołożyli kolejne cztery gole. Honorowa gramka zdobyta przez żarnian nie mogła przesądzić o losach meczu. Biało-zieloni brylowali w polu karnym, co jednoznacznie przełożyło się na wynik spotkania.

– Zwycięstwo oczywiście bardzo cieszy, zwłaszcza, że byliśmy lepszą drużyną. Pomimo ciężkich warunków, bo boisko było dosyć grząskie, zagraliśmy bardzo dobrze od samego początku do samego końca. Cieszą pierwsze punkty wyjazdowe, które pozwoliło wskoczyć na czwarte miejsce w tabeli. Szukamy punktów dalej, szukamy swojej szansy i mamy nadzieję na kolejne wygrane – ocenił spotkanie trener Kutkowski.

Zaległy mecz 6. kolejki II liga wojewódzkiej trampkarzy młodszych C2:
KS Kasztelan Żarnów – MUKS Pelikan-2004 Łowicz 1:5 (0:1); br.: (41) – Antoni Knera 2 (14 i 45), Michał Holewa (40), Kacper Styszko (51) i Mateusz Motyl (64).
Pelikan-2004: Radosław Chrząszcz – Filip Marszałek, Piotr Strycharski, Mateusz Gozdowski, Jakub Wilk – Bartosz Wudkiewicz, Bartosz Tomaszkiewicz – Dominik Kwintal, Antoni Knera, Michał Holewa – Kacper Styszko. Na zmianę wchodzili: Mateusz Wróblewski i Mateusz Motyl.

8. kolejka II liga wojewódzkiej trampkarzy młodszych C2 (2017.10.07-08):
MUKS Pelikan-2004 Łowicz – UKS SMS Łódź (s, godz. 10.00)
SL SALOS Róża KutnoRKS Mazovia Rawa Mazowiecka (s, godz. 11.00)
UKS AP Piotrków Trybunalski – Diament / MKS Zduńska Wola (s, godz. 13.00)
WKS Wieluń – KS Kasztelan Żarnów (n, godz. 11.00)

Zaległy mecz 4. kolejki II liga wojewódzkiej trampkarzy młodszych C2 (2017.10.11):
SL SALOS Róża Kutno – UKS AP Piotrków Trybunalski (śr, godz. 15.30)