MUKS Pelikan-2006 Łowicz nie najlepiej wypadł w sparingu z RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki. W sobotę, 3 marca 2018 roku, podopieczni trenera Przemysława Plichty przegrali na wyjeździe 7:1 (2:1).

Po wygranym Turnieju Piłki Nożnej Unia Cup 2018 można było oczekiwać, że biało-zieloni będą równorzędnym partnerem do gry dla Lechii. Stało się jednak inaczej. Po pierwszej połowie sytuacja na boisku była jeszcze w miarę wyrównana, ze wskazaniem na gospodarzy. Łowiczanie podejmowali akcje na bramkę Lechii, ale tylko jedną zakończyli skutecznie. Gola dla Pelikana zdobył Kacper Adamczyk. Do przerwy przegrywali 1:2. Druga odsłona przyniosła ze sobą pięć kolejnych w wykonaniu zawodników Lechii, a biało-zieloni nie zdołali przeprowadzić już żadnej udanej akcji.

Sparing:
RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki – MUKS Pelikan-2006 Łowicz 7:1 (2:1); br.: Bartosz Strzelecki 2, Karol Nawrocki 2, Jakub Sidwa 2 i Piotr Szymański – Kacper Adamczyk.
Pelikan-2006: Konrad Zagajewski – Piotr Czajka, Bartosz Skonieczny, Kacper Adamczyk, Dawid Przybysz – Jan Pietrzak, Maksymilian Czeczko, Nikodem Kosiorek i Jakub Rychlewski oraz na zmianę wchodził: Jakub Tarkowski.

Sparing MUKS Pelikan-2006 Łowicz:
2018.03.25 (n), godz.16.00: MUKS Pelikan-2006 Łowicz – TS Sokół Aleksandrów Łódzki