Łowicki Pelikan pokonał w meczu sparingowym KS II Kutno 6:0 (5:0). Spotkanie odbyło się w środę, 7 lutego 2018 roku, na stadionie sportowym OSiR im. 10 Pułku Piechoty w Łowiczu.

Decyzja o spotkaniu zapadła dosyć niespodziewanie i traktowana była jako jednostka treningowa. Rywal biało-zielonych to drużyna klasy A, czym można tłumaczyć wysoką wygraną podopiecznych trenera Marcina Płuski. Skuteczne ataki na bramkę kutnian rozpoczęły się już w 3. minucie gry i do przerwy udało się łowiczanom zdobyć pięć bramek. Celne strzały w pierwszej części meczu oddali: Tomasz Dąbrowski, Daniel Bończak, Robert Kowalczyk 2 i Michał Wrzesiński. Po przerwie, w 52. minucie, wynik podwyższył o kolejną bramkę  Przemysław Kochanek.

W sobotę, 10 lutego 2018 roku, Pelikan zagra mecz kontrolny na wyjeździe z LKS Termy-Ner Poddębice. Początek spotkania planowany w Centrum Turystyki i Rekreacji w Byczynie o godz. 11.30.

Sparing:
KS Pelikan Łowicz – KS II Kutno 6:0 (5:0); br.: Tomasz Dąbrowski (3), Daniel Bończak (22), Robert Kowalczyk 2 (27 i 29), Michał Wrzesiński (38) i Przemysław Kochanek (52).
Pelikan: Gabriel Łodej – Grzegorz Wawrzyński, Bartosz Broniarek, Michał Adamczyk – Damian Bawor, Daniel Dybiec, Tomasz Dąbrowski, Daniel Bończak, Patryk Boksiński – Robert Kowalczyk, Michał Wrzesiński. W drugiej połowie grali: Klaudiusz Kurek – Damian Górowski, Michał Adamczyk (60 Grzegorz Wawrzyński), Krystian Rutkowski – Damian Bawor, Tomasz Dąbrowski, Daniel Dybiec, Kamil Bogusz, Patryk Boksiński – Przemysław Kochanek, Maciej Balik.

Zima 2018:
2018.02.10 (s), godz. 11.30: LKS Termy-Ner Poddębice – KS Pelikan Łowicz
2018.02.17 (s), godz. 11.00: KS Pelikan Łowicz – KS Górnik Konin (III liga)
2018.02.24 (s), godz. 11.00: KS Pelikan Łowicz – KS Sand-Bus Kutno (IV liga)
2018.02.24 (s), godz. 17.00: KS Pelikan Łowicz – MKS Unia Skierniewice (IV liga)

Zaległy mecz 14. kolejki III ligi – grupa I (2018.03.04):
KS Pelikan Łowicz – MKS Ełk (n, godz. 11.15)

Zarząd KS Pelikan Łowicz:
Prezes: Zbigniew Czerbniak, wiceprezesi: Robert Wilk i Wojciech Kunat, członkowie: Przemysław Knera, Jan Skomiał, Dawid Sut i Karol Szulc. Trenerzy: Marcin Płuska – trener drużyny, Robert Nowogórski – II trener i trener bramkarzy, Katarzyna Podkońska – trener odnowy biologicznej i Andrzej Miziołek – kierownik drużyny.