W najbliższą niedzielę, 12 listopada 2017 roku, zostanie rozegrany mecz 16. kolejki III ligi pomiędzy Pelikanem Łowicz a ZKS Olimpia Zambrów. Podopieczni trenera Marcina Płuski zagrają u siebie, na Stadionie Miejskim w Łowiczu przy ul. Stefana Starzyńskiego 6/8. Początek spotkania planowany jest na godz. 11.15.

Fot.: KS Pelikan Łowicz

16. kolejka III ligi – grupa I (2017.11.10-12):
KS Pelikan Łowicz – ZKS Olimpia Zambrów (n, godz. 11.15)
MLKS Victoria Sulejówek – MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:2 (1:1); br.: Wojciech Gorczyca (17) – Sebastian Cuch (41) i Marcin Kozłowski (58).
ŁKS 1926 Łomża – MKS Ełk 0:1 (0:1); br.: Patryk Gondek (16).
Rolimpex GKS LZS Wikielec – MKS Kaczkan Huragan Morąg 1:5 (1:2); br.: Piotr Kacperek (45+1) – Rafał Maciążek (12 karny), Paweł Galik (29), Piotr Karłowicz (58), João Criciúma (79) i Giovani Parizotto (90+2).
RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki RTS Widzew Łódź (n, godz. 11.00)
TS Konsport Sokół Aleksandrów Łódzki – KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (n, godz. 11.00)
BKS Tur Bielsk Podlaski – KS Ursus Warszawa (n, godz. 13.00)
KS Polonia Warszawa CWKS Legia II Warszawa (n, godz. 13.00)
OKS Sokół Ostróda KS Warta Sieradz (n, godz. 16.00)

Zaległy mecz 13. kolejki III ligi – grupa I:
OKS Sokół Ostróda TS Konsport Sokół Aleksandrów Łódzki 1:1 (0:0); br.: Arkadiusz Gajewski (85) – Kamil Żylski (79)

1. TS Konsport Sokół Aleksandrów Łódzki (1) 15 33 26-11
2. RTS Widzew Łódź (2) 15 31 30-12
3. RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki (3) 15 30 26-18
4. MKS Kaczkan Huragan Morąg (4) 16 30 26-16
5. KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubuskie (5) 15 27 27-24
6. MLKS Victoria Sulejówek (6) 16 25 31-27
7. KS Ursus Warszawa (7) 15 24 18-19
8. CWKS Legia II Warszawa (8) 15 23 28-17
9. KS Polonia Warszawa (9) 15 23 22-13
10. MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki (11) 16 22 29-28
11. ZKS Olimpia Zambrów (10) 15 21 18-21
12. KS Pelikan Łowicz (13) 14 18 31-26
13. MKS Ełk (14) 15 18 12-14
14. KS Warta Sieradz (14) 15 15 20-26
15  ŁKS 1926 Łomża (12) 16 18 14-21
16. OKS Sokół Ostróda (16) 15 15 18-23
17. Rolimpex GKS LZS Wikielec (17) 16  6 14-33
18. BKS Tur Bielsk Podlaski (18) 15  5   5-46


17. kolejka III ligi – grupa I (2017.11.18-19):
MKS Kaczkan Huragan Morąg – KS Pelikan Łowicz (s, godz. 13.00)
KS Ursus Warszawa – Rolimpex GKS LZS Wikielec (s, godz. 13.00)
ZKS Olimpia Zambrów – KS Polonia Warszawa (s, godz. 13.00)
KS Warta Sieradz – MLKS Victoria Sulejówek (s, godz. 13.00)
MKS Ełk – RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki (s, godz. 13.00)
KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie – BKS Tur Bielsk Podlaski (s, godz. 13.00)
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki – TS Konsport Sokół Aleksandrów Łódzki (s, godz. 16.00)
RTS Widzew Łódź – OKS Sokół Ostróda (s, godz. 18.00)
CWKS Legia II Warszawa – ŁKS 1926 Łomża (n, godz. 12.00)

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *