W najbliższą sobotę, 10 marca 2018 roku, KS Pelikan Łowicz zmierzy się na wyjeździe z KS Ursus Warszawa. Spotkanie planowane jest na godz. 15.00.

Fot.: KS Ursus Warszawa.

Mecz zostanie rozegrany na boisku bocznym, na sztucznej murawie, gdyż ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne, gospodarzom nie udało się przygotować głównej płyty boiska.

Przed podopiecznymi trenera Marcina Płuski niełatwe zadanie, gdyż Ursus rozpoczynający tym meczem rundę wiosenną, na pewno będzie chciał pokazać się z jak najlepszej strony swoim kibicom, a są dosyć mocną drużyną.

Kilka spotkań tej rundy zostało przełożonych na kolejny tydzień. Oby pogoda sprzyjała zawodnikom w sobotnim pojedynku.

18. kolejka III ligi – grupa I (2018.03.10):
KS Ursus Warszawa – KS Pelikan Łowicz (s, godz. 15.00)
Sędziował: Konrad Lewończuk (Białystok).

ZKS Olimpia Zambrów – ŁKS 1926 Łomża (s, godz. 14.00)
MKS Ełk – OKS Sokół Ostróda (s, godz. 14.00)
KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie – Rolimpex GKS LZS Wikielec (s, godz. 15.00)
TS Konsport Sokół Aleksandrów Łódzki – BKS Tur Bielsk Podlaski (s, godz. 15.00)
RTS Widzew Łódź – MLKS Victoria Sulejówek (s, godz. 19.10)
KS Warta Sieradz – MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki (2018.04.18, godz. 17.00)
MKS Kaczkan Huragan Morąg – MKS Polonia Warszawa (2018.04.18, godz. 17.00)
CWKS Legia II Warszawa – RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki (2018.04.18, godz. 17.00)

1. TS Konsport Sokół Aleksandrów Łódzki (1) 17 37 32-14
2. RTS Widzew Łódź (2) 17 35 32-13
3. RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki (3) 17 33 30-20
4. MKS Kaczkan Huragan Morąg (4) 17 30 26-17
5. KS Ursus Warszawa (5) 17 28 22-22
6. MLKS Victoria Sulejówek (6) 17 28 36-30
7. KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubuskie (7) 17 28 29-28
8. CWKS Legia II Warszawa (8) 17 27 30-18
9. MKS Polonia Warszawa (9) 17 27 24-13
10. ZKS Olimpia Zambrów (10) 17 24 22-25
11. KS Pelikan Łowicz (12) 17 24 35-30
12. MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki (11) 17 22 30-32
13. OKS Sokół Ostróda (13) 17 19 19-23
14. MKS Ełk (14) 17 18 12-18
15  ŁKS 1926 Łomża (15) 17 18 15-23
16. KS Warta Sieradz (16) 17 15 23-32
17. BKS Tur Bielsk Podlaski (17) 17  9   7-46
18. Rolimpex GKS LZS Wikielec (18) 17  6 15-35


19. kolejka III ligi – grupa I (2018.03.17-18):
KS Pelikan Łowicz – KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (n, godz. 11.15)
KS Warta Sieradz – TS Konsport Sokół Aleksandrów Łódzki (s, godz. 15.00)
ŁKS 1926 Łomża – MKS Kaczkan Huragan Morąg (s, godz. 15.00)
Rolimpex GKS LZS Wikielec – BKS Tur Bielsk Podlaski (s, godz. 16.00)
MLKS Victoria Sulejówek – MKS Ełk (s, godz. 17.00)
MKS Polonia Warszawa – KS Ursus Warszawa (s, godz. 17.00)
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki – RTS Widzew Łódź (s, godz. 17.00)
OKS Sokół Ostróda – CWKS Legia II Warszawa (s, godz. 18.00)
RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki – ZKS Olimpia Zambrów (n, godz. 11.00)

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.