Czwarty z kolei sprawdzian rezerwy Pelikana Łowicz zakończyły zwycięstwem. W sobotę, 10 lutego 2018 roku, podopieczni trenera Piotra Gawlika pokonali GKS Olimpia Chąśno 2:0 (1:0).

Po serii niezbyt udanych spotkań kontrolnych w wykonaniu biało-zielonych przyszedł czas na zmianę. Pelikan wypracował jednobramkową przewagę już w pierwszej części meczu, za sprawą strzału w wykonaniu Michała Fabijańskiego w 10. minucie gry. Po przerwie udany atak na bramkę Olimpii łowiczanie przeprowadzili w 74. minucie, a skutecznie piłkę umieścił w bramce Michał Świdrowski.

Sparing:
KS Pelikan II Łowicz – GKS Olimpia Chąśno 2:0 (1:0); br.: Michał Fabijański (10) i Michał Świdrowski (74).
Pelikan II: Oktawian Zimny – Piotr Gawlik (60 Dorian Nasalski), Damian Janik, Eryk Woliński – Jan Haczykowski (30 Szymon Panek), Dorian Nasalski (30 Patryk Brzozowski), Roman Periżhok (60 Kacper Rześny), Patryk Sekuła (60 Jan Haczykowski) – Kacper Rześny (30 Patryk Nasalski), Michał Świdrowski (30 Adrian Musialik), Michał Fabijański (60 Michał Świdrowski).

Sparingi KS Pelikan II Łowicz:
2018.02.17 (s), godz. 15.30: KS Pelikan II Łowicz – MKS Mazur Gostynin (IV liga)
2018.02.24 (s), godz. : KS Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV liga) – KS Pelikan II Łowicz
2018.02.28 (śr), godz. 19.00: KS Pelikan II Łowicz – SKF Unia Iłów (V liga)
2017.03.03 (s), godz.: KS Pelikan II Łowicz – MKS Zjednoczeni Stryków (IV liga)
2017.03.10 (s), godz.: KS Pelikan II Łowicz – KS Stal Głowno (V liga)